REKLAMA
LPGAuto Gaz Holandia

 

woj. małopolskie
Warszawska 13, 32-086 Węgrzce

Zapytaj o usługi Poleć znajomemu


Dodatkowe dane kontaktowe
tel.: 12 285 83 01
fax.: +48 12 285 89 15
holenderskielpg.com.pl
biuro@autogazholandia.pl

Godziny otwarcia
Pn-Pt: 9:00-17:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Akceptowane formy płatności
Gotówka, Przelew

Mówimy po
polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności
1982

Powiększ mapę
Zaplanuj dojazd
A
B

 
Opis firmy

 

Firma Auto Gaz Holandia - Działalność firmy zapoczątkowana w 1983 roku. Firmy która zajmowała się kompleksowym  odrestaurowywaniem pojazdów zabytkowych.

 W roku 1993 profil działalności został zmieniony na zabudowę pojazdów w ówczesne systemy instalacji gazowych czyli systemy pierwszej i drugiej generacji przeważnie proferowane były systemy producentów włoskich jak BRC, Bedini, Landi, Stefanelli, Tartarini, Marini i szereg innych.

Lecz na rynku wtórnym zaczęły się także pojawiać systemy producentów Holenderskich  - Systemy których jakość i zaawansowanie  techniczne  było nieporównywalne z systemami  istniejącymi.  Firmy takie jak  KOLTEC - Necam  -  Vialle i Prins konsekwentnie utrzymywały wysoką jakość produktów pod względem technicznym i technologicznym  co skłoniło firmę Auto Gaz Holandia do zajęcia właściwego stanowiska co do współpracy  i dystrybucji  produktów  tych firm. 

Coraz większa ilość pojazdów z instalacjami holenderskimi zaczęła się pojawiać na Polskim runku motoryzacyjnym. Firma KOLTEC - Necam która oferowała systemy dedykowane do  znacznej ilości marek pojazdów

System Vialle  -  wtrysk gazu fazy ciekłej także jako dedykowany system fabryczny  dość osobliwie zajął miejsce w hierarchii  pojazdów z instalacją LPG i do dnia dzisiejszego cieszy się swoją niezawodnością .

 W roku 2005 na rynku LPG pojawil się system JTG firmy ICOM z Cisterna di Latina Włochy system oparty na własnych wrtościach i pomysłach właściciela firmy Pana  Luciano Cippitani który opracował system ciekłego wtrysku gazu do silnika, system został pozytywnie zaakceptowany w wdrożony do dystrybucji. Nowości wykorzystane w systemie nie mają miejsca w systemach instalacji konkurencyjnych, co świadczy o właściwym i konsekwentnym rozwoju kierunku firmy ICOM

 W roku 2007 na rynku pojawił się system JTG HP - system do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa.

  Firma  Auto Gaz Holandia jest także dystrybutorem systemu GFI  dawniej Teleflex GFi.

Jest także dystrybutorem kompletów i komponentów LPG do systemu IMPCO.

Współpraca z firmą MotorSistem jako  bezpośrednim dostwcą samochodowych środków chemicznych używanych do obsługi systemów LPG / Etyliny i Diesel jest uzupełnieniem dotychczasowej działalności w dziedzinie montażu,serwisu i obsługi systemów LPG.

 Stosowne uprawnienia i certyfikaty pozwalają na godną  reprezentację  wspomnianych  firm które swoją jakością i niezawodnością produktu zaspakajają potrzeby polskiego i wschodnio europejskiego rynku.

 Firma od roku 2006 bierze  udział w corocznych  międzynarodowych Targach Gas Show w Warszawie gdzie w ofercie prezentuje wysokiej  jakości produkty wspomnianych producentów.

 

ICOM JTG   System wtrysku ciekłego - Postępująca ewolucja LPG

 ICOM-IGAP to międzynarodowa firma z siedzibą w Cisterna di Latina, Włochy, zajmujaca się promocją i dystrybucją produktów ICOM na całym świecie, z filią w Ameryce Północnej  Detroit pod nazwą  ICOM  N.A.
Jest to firma lider na rynku LPG, posiadajaca wysokiej i doskonałej jakości produkty i od ponad 25 lat prowadzi doświadczenia w projektowaniu kompletnych samochodowych systemów LPG, od zbiornika do kompletnych zestawów.
Wynalazek toroidalnego zbiornika (do montażu w strefie koła zapasowego) należy do ICOM, dzięki staraniom kierownictwa najwyższego szczebla, a zwłaszcza Spółce Runner Pana Luciano Cippitani, który wynalazł go w 1986 roku.
W 2004 ICOM uruchomił system wtrysku ciekłego dla samochodów (
JTG). W systemie tym,
 to ECU samochodu napędza bezpośrednio wtryskiwacze gazowe.
Chcemy podkreślić znaczenie naszych ostatnich projektów, w szczególności poza wyżej wymienionym system bezposredniego wtrysku gazu i
JTG-Diesel.

 Konwersja bezpośredniego wtrysku LPG do do tego typu silników  została zaprojektowana  zgodnie z filozofią ICOM który wykorzystuje oryginalne benzynowe wysokociśnieniowe urządzenia tak że bezpośredni wtrysk paliwa LPG do silnika jest możliwy i pojazdy skonwertowane z bezpośrednim wtryskiem JTG HP mogą rozpoczynać pracę bezpośrednio na gazie.

 Także system JTG HP jest w pełnym tego słowa znaczeniu Postępującą ewolucją LPG

 

 

 

LPG CNG

 

Firma w gazeo.pl

 gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.