REKLAMA
LPGEuropeGAS Sp. z o.o.

 

woj. podlaskie
Hurtowa 13, 15-399 Białystok

Zapytaj o usługi Poleć znajomemu


Dodatkowe dane kontaktowe
tel.: 85 743 01 00
tel.: 85 743 01 13
fax.: +48 85 743 01 01
www.europegas.pl
export@europegas.pl
technical@europegas.pl

Godziny otwarcia
Pn-Pt: 8:00-16:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Akceptowane formy płatności
Gotówka, Karta, Przelew

Mówimy po
polsku, angielsku, francusku, hiszpańsku, niemiecku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności
2005

Powiększ mapę
Zaplanuj dojazd
A
B

 
Opis firmy

EuropeGAS jest producentem kompletnych instalacji gazowych LPG/CNG. Specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji instalacji do silników benzynowych i wysokoprężnych, w skład których wchodzą elektroniczne sterowniki wtrysku gazu, reduktory, wtryskiwacze, filtry, mapsensory, przewody termoplastyczne oraz inne elementy niezbędne do instalacji. Firma powstała i działa w Białymstoku, tutaj też znajduje się główna siedziba, fabryka oraz dział badawczo-rozwojowy.
    Produkty EuropeGAS trafiają do 60 krajów z całego świata. Oprócz Polski firma ma swoje oddziały w Grecji, Tajlandii, Stanach Zjednoczonych, Kambodży, Rosji oraz na Ukrainie.
    Firma EuropeGAS działa w branży autogazu już od ponad dziesięciu lat, przez co zdołała poznać potrzeby klientów na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu produkty EuropeGAS charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością oraz wytrzymałością. Wytwarzane przez firmę produkty działają w każdych warunkach atmosferycznych i nawet przy ekstremalnych obciążeniach. Zbieranie doświadczeń użytkowników pozwala ciągle doskonalić zarówno jakość produktów, jak i ich funkcjonalność. Innowacyjność produktów EuropeGAS oraz duży potencjał firmy dostrzegane są przez kapituły niezależnych konkursów i rankingów. W roku 2013 firma zdobyła zaszczytny tytuł Gazeli Biznesu. Kilkakrotnie otrzymała nagrodę w konkursie INPRO. Na targach GasShow 2016 kapituła konkursu INPRO wyróżniła dwa nowe produkty EuropeGAS: dwustopniowy reduktor EG METANO przeznaczony do pojazdów z instalacją CNG oraz uniwersalny wtryskiwacz EG2000. Obie nagrody przyznane zostały w kategorii Samochodowe Instalacje LPG/CNG.
    EuropeGAS to nie tylko komponenty niezbędne do montażu instalacji gazowej: klienci mogą liczyć na fachowe wsparcie techniczne i profesjonalną obsługę po sprzedażową. Doradcy techniczni są dostępni na terenie całej Polski, a także w innych krajach, do których EuropeGAS kieruje swoją ofertę. Produkty EG są łatwe w montażu i konfiguracji. Nowoczesne oprogramowanie w sterownikach LPG/CNG aktualizuje się w sposób automatyczny przez Internet, dzięki czemu warsztat ma zawsze dostęp do najbardziej aktualnej wersji.

LPG CNG

 

Firma w gazeo.pl

 gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.