REKLAMA
LPGKME Sp. z o.o.

 

woj. łódzkie
Świętej Teresy 103a, 91-222 Łódź

Zapytaj o usługi Poleć znajomemu


Dodatkowe dane kontaktowe
tel.: 42 611 00 26
tel.: 42 652 27 01
fax.: +48 42 611 82 52
www.kme.eu
www.facebook.com/KME.LPG
kme@kme.eu
oddzial@kme.eu

Godziny otwarcia
Pn-Pt: 7:00-15:30
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Akceptowane formy płatności
Gotówka, Przelew

Mówimy po
polsku, angielsku, hiszpańsku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności
1992

Firma ma polisę OC
Co daje polisa?

Powiększ mapę
Zaplanuj dojazd
A
B

 
Opis firmy

KME to polska firma, której produkty do samochodowych instalacji LPG są obecne na rynkach zagranicznych i krajowym od ponad 22 lat. KME kompleksowo zajmuje się projektowaniem i produkcją elementów do samochodowych instalacji LPG/CNG. W ofercie posiada szeroką gamę urządzeń począwszy od systemów lambda Bingo M i Bingo S do wysoko specjalistycznych systemów sekwencyjnego wtrysku gazu DIEGO, DiegoG3, NEVO, NEVO PLUS, NEVO PRO oraz elementy mechaniczne m.in. reduktory gazowe SILVER, GOLD, TUR i TWIN – najsilniejszy reduktor na rynku do 300 kW. KME oferuje kompletne instalacje               z możliwością montażu w firmowym warsztacie. W 2004 powstał flagowy produkt – system sekwencyjnego wtrysku gazu DIEGO. Urządzenie zostało zaprojektowane od podstaw w firmie KME, będąc zarazem pierwszym takim produktem homologowanym i wdrożonym do produkcji w Polsce. Kolejne wersje (obecnie DiegoG3) są cały czas kompatybilne z pierwszą wersją systemu. W 2009 KME wprowadziło kompletny zestaw sekwencyjnego wtrysku gazu, zawierający wszystkie komponenty potrzebne do adaptacji samochodu na zasilanie gazowe. W 2010 roku powstał najnowszy sterownik NEVO. Aktualnie rodzina sterowników NEVO obsługuje samochody 4, 6, 8, 10,12 i 16 cylindrowe. Zapewnia pełne wykorzystanie strategii sterowników benzynowych oraz pełną kontrolę składu mieszanki na bieżąco. Dodatkowo posiada pełne wsparcie dla sond lambda oraz w wersji  PRO, wbudowany moduł OBD z pełną adaptacją podczas pracy na gazie. Sterowniki z rodziny NEVO odznaczają się prostotą oraz niezawodnością kalibracji, jednocześnie posiadając rozbudowane możliwości funkcjonalne. Spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz dostarczą pełną gamę możliwości dla profesjonalnych warsztatów montażu instalacji gazowych. 

  KME prowadzi szkolenia podnoszące poziom umiejętności warsztatów montażowych. Dział Badań i Rozwoju KME oraz nowoczesne Laboratorium przyczyniają się do unowocześniania obecnego systemu i tworzenia nowych rozwiązań w przestrzeni autogazu. Wysoka jakość produkowanych urządzeń potwierdzona jest certyfikatami i homologacjami. Wyrazem starań firmy jest wdrożony w roku 2003 Systemu Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2008. Produkty posiadają homologację na zgodność z Regulaminem 67R-01 i R110 EKG ONZ oraz ECE R115 na wybrane grupy samochodów. Firma posiada homologację Ministerstwa Infrastruktury na zabudowę przystosowującą pojazd do zasilania gazem PL*0017*00/G.  Firma jest członkiem Business Center Club oraz uczestniczy w pracach Koalicji na Rzecz Autogazu. 

 

MISJA KME

Chcemy wprowadzić na światowy rynek innowacyjne i ekologiczne rozwiązania w przestrzeni alternatywnych źródeł zasilania autogazem, które spełniają oczekiwania naszych klientów.

 WIZJA KME 

Planujemy stać się liderem w branżach autogazu na rynku krajowym i zagranicznym. Nasze produkty posiadające najwyższą jakość, przyczynią się do zmniejszenia emisji CO2 do atmosfery. 

CEL KME 

Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb klienta poprzez utrzymanie z nim dobrych relacji. Celem strategicznym firmy jest wzmocnienie pozycji na rynku jako dostawcy sprawdzonych    i solidnych urządzeń do systemów sekwencyjnego wtrysku gazu. 

LPG

 

Firma w gazeo.pl

 gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.