REKLAMA
LPGAUTO-GAZ Krzysztof Rybacki

 

woj. kujawsko-pomorskie
Regatowa 38, 85-771 Bydgoszcz

Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu
Elpigaz LOVATO LANDIRENZO
Polecany
przez:


Dodatkowe dane kontaktowe
tel.: 52 371 83 02
autogaz.bydgoszcz.pl
rybacki@autogaz.bydgoszcz.pl

Godziny otwarcia
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-13:00
Niedziela: nieczynne

Akceptowane formy płatności
Gotówka, Przelew, Raty

Mówimy po
polsku, angielsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności
1992

Firma ma polisę OC
Co daje polisa?

Powiększ mapę
Zaplanuj dojazd
A
B

 
Opis firmy

Instalacje gazowe montujemy od 1992 roku. To prawda. Nie istniejemy tak długo jak motoryzacja którą się zajmujemy. Jednak czas od 1992 roku wykorzystaliśmy na zdobywanie wiedzy i doświadczenia, które to doświadczenie w 1996 roku zaowocowało przyłączeniem do ogólnopolskiej sieci firmy Elpigaz. W czerwcu 2004 oddalismy do użytku nowoczesny obiekt przy ulicy Regatowej 38 w Bydgoszczy-Brdyujscie w którym znajduje się: przestronne biuro obsługi klienta to tu własciciel auta może w komfortowych warunkach podjac decyzje o powierzeniu nam swojego samochodu, poczekalnia gdzie klient może zaczekać na wykonanie usługi( jesli nie może poczekać oferujemy auto zastępcze) no i oczywiscie w pełni wyposażony warsztat w którym jednoczesnie moga być obsługiwane trzy samochody.

Okres naszej działalności pozwolił nam zyskać zaufanie klientów oraz wypracować system montażu idealnie dostosowany do ich wymagań i potrzeb. Naszym celem jest, by korzystanie z naszych usług pozostawiało miłe wspomnienia i kojarzyło się z kompetencją i fachową obsługą w tym celu pracownicy zakładu regularnie biorą udział w szkoleniach organizowanych dla punktów montażu nowoczesnych instalacji gazowych.

 

 

Misją naszego zakładu jest utrzymanie pozycji lidera na bydgoskim rynku w zakresie montażu instalacji gazowych w samochodach osobowych i dostawczych, oraz zaspokojenie potrzeb odbiorców hurtowych w zakresie dostarczania gazowych układów zasilania.

Warsztat spełnia wymagania ministerstwa transportu w zakresie wyposażenia w nowoczesną aparaturę konieczną do konfiguracji i regulacji instalacji gazowych jak również jest upoważniony do wystawiania wyciągu ze świadectwa homologacji przystosowującej pojazd do zasilania gazowego przez Instytut Transportu Samochodowego.

Dodatkowe

 

Firma w gazeo.pl

 gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.