REKLAMA
LPGAuto Gaz Aries Spółka Cywilna

 

woj. małopolskie
ul. Sobieskiego 1, 32-620 Brzeszcze

Wycena instalacji LPG Poleć znajomemu
BRC PRINS
Polecany
przez:


Dodatkowe dane kontaktowe
tel.: 32 211 01 44
fax.: +48 32 211 01 44
www.autogazaries.pl/
info@autogazaries.pl

Godziny otwarcia
Pn-Pt: 8:00-18:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Akceptowane formy płatności
Gotówka, Przelew, Raty

Mówimy po
polsku

Data rozpoczęcia działalności
1993

Firma ma polisę OC
Co daje polisa?

Powiększ mapę
Zaplanuj dojazd
A
B

 
Opis firmy

Firma AUTO GAZ ARIES swoimi początkami sięga do roku 1993 kiedy to rozpoczęła działalność w zakresie diagnostyki, regulacji i mechaniki samochodowej. Przez kolejne lata doskonaliła swoje umiejętności mechaniczne oraz rozpoczęła montaż instalacji gazowych w samochodach. W roku 1995 uruchomiliśmy stację LPG tankowania gazem płynnym propan-butan i wymiany butli.

 

Nasze działania cechuje: DWUDZIESTOSTOLETNIE doświadczenie i praktyka w zakresie mechaniki i diagnostyki pojazdowej oraz montażu i serwisowania samochodowych instalacji gazowych na propan-butan. Profesjonalizm wynikający z uzyskanego doświadczenia oraz ciągłego                                  udoskonalaniaumiejętności poprzez udział załogi w licznych kursach i szkoleniach, potwierdzonych certyfikatami i satysfakcją zadowolonych klientów oraz otrzymanymi referencjami. Nasz udział w rynku gazu sprzyja ekologii i ochronie środowiska naturalnego przez montowanie instalacji na gaz propan butan, z którego spalania powstaje mniej substancji szkodliwych dla przyrody. Właściwa komputerowa diagnostyka, odpowiednia regulacja silników benzynowych i przywrócenie prawidłowego spalania benzyny również przyczynia się do mniejszego obciążenia środowiska substancjami trującymi a przy tym właściwą współpracą systemu zasilania gazem.

BRC dla Volkswagena

Montaż bez utraty gwarancji

Nasza firma otrzymała od firmy CZAKRAM Jacek Okoński sp. jawna na podstawie umowy współpracy z KULCZYK – TRADEX Sp. z o.o. upoważnienie do montażu instalacji gazowych marki BRC w gwarancyjnych samochodach marki VOLKSWAGEN zgodnie z obowiązującymi przepisami i umowami handlowymi. Co oznacza iż zamontowana przez naszą firmę instalacja gazowa LPG marki BRC włoskiej firmy M.T.M. do samochodu całkowicie nowego lub w trakcie trwania gwarancji nie utraci jej.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

 

LPG Dodatkowe

 

Firma w gazeo.pl

 gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.