REKLAMA
LPGGM-AUTO Galarda Mirosław

 

woj. lubelskie
Poniatowskiego 12, 20-060 Lublin

Wycena instalacji LPG Poleć znajomemu
STAG LPGTECH LOVATO LANDIRENZO
Polecany
przez:


Dodatkowe dane kontaktowe
www.gm-auto.eu/
galardamirek@gmail.com

Godziny otwarcia
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:30-14:00
Niedziela: nieczynne

Akceptowane formy płatności
Gotówka, Raty

Mówimy po
polsku

Powiększ mapę
Zaplanuj dojazd
A
B

 
Opis firmy

GM-AUTO Galarda Mirosław jest młodą firmą , tworzą ją jednak najlepsi fachowcy działający już ponad 12 lat na rynku LPG . Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu i serwisie instalacji gazowych w samochodach .Wyróżnia nas fachowa obsługa , doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego klienta . Zajmujemy się profesjonalnym montażem i serwisem instalacji gazowych . Współpracujemy z najlepszymi firmami dzięki czemu samochody gazowane u nas działają bez zarzutu . Montujemy i serwisujemy głównie instalacje firm takich firm jak: -BRC -Landi Renzo - AC (Stag) Na życzenie klienta zakładamy również inne marki po uprzednim ustaleniu.
Polecamy również skorzystanie z naszych usług w zakresie elektromechaniki , diagnostyki komputerowej elektroniki (poduszki , ABS) . Wykonujemy drobne naprawy bieżące .
Każdego klienta traktujemy wyjątkowo i dlatego podejmujemy się nawet najdrobniejszych usług takich jak wymiana oleju , wymiana żarówek itp.
Dajemy możliwość płatności w formie ratalnej (Santander) na oświadczenie - również na naprawy !!!!!! Oferujemy stałym klientom rozmaite promocje.
Zapraszamy !!!

LPG Dodatkowe

 gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.