REKLAMA
LPGGRAND SERVICE

 

woj. śląskie
Myszkowska 21, 42-350 Koziegłowy

Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu
STAG
Polecany
przez:


Dodatkowe dane kontaktowe
tel.: +48 34 314 00 04
www.grandservice.pl
biuro@grandservice.pl

Godziny otwarcia
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-14:00
Niedziela: nieczynne

Akceptowane formy płatności
Gotówka

Mówimy po
polsku, angielsku

Powiększ mapę
Zaplanuj dojazd
A
B

 
Opis firmy

Grand Service to firma motoryzacyjna świadcząca profesjonalne usługi w zakresie Chip Tuningu, Montażu Instalacji LPG a także Elektroniki i Mechaniki Pojazdowej. Połączenie motoryzacyjnej pasji oraz doświadczenia naszego personelu sprawia, że powierzając nam swój samochód możecie być pewni, że zadbamy o niego jak o własny.

CO NAS WYRÓŻNIA ? 

•    Jakość gwarantuje hamownia - jako jeden z nielicznych warsztatów montujących systemy LPG regulujemy instalacje na hamowni podwoziowej 4x4 z uwzględnieniem współczynnika AFR co gwarantuje najwyższą jakość kalibracji systemu LPG. Wiele warsztatów wykorzystuje do regulacji tzw. autokalibrację, która jest tylko wstępnym ustawieniem parametrów pracy sterownika gazowego w zakresie wolnych obrotów i małych obciążeń i bardzo często jest niewystarczająca do prawidłowej pracy silnika w warunkach drogowych. Również regulacja samochodu na drodze ma ograniczenia wynikające z braku możiwości przeprowadzenia analizy spalin niezbędnej dla prawidłowego doboru mieszanki paliwowo - powietrznej. 

•    W dbałości o najwyższy standard usług oferujemy naszym klientom bezpłatny samochód zastępczy na czas montażu instalacji LPG.

•    Jesteśmy również serwisem samochodowym dysponującym ogromnym doświadczeniem w diagnostyce i naprawach samochodów wszystkich marek oraz zaawansowanym zapleczem technologicznym do serwisu elektroniki samochodowej. Oferujemy diagnostykę komputerową w cenie montażu instalacji.

•    Atrakcyjne ceny – w odróżnieniu od większości warsztatów montujących instalacje LPG działamy jak hipermarket – zaopatrujemy się w części i podzespoły LPG bezpośrednio u producentów i dystrybutorów dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować naszym klientom niskie ceny bez uszczerbku na jakości świadczonych usług.

•    Gwarancja jakości - satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza dlatego nasza wykwalifikowana kadra stale rozwija swoje kompetencje poprzez specjalistyczne szkolenia. Na montowane w naszym warsztacie podzespoły i części, udzielamy 2 letniej gwarancji bez przebiegu limitu kilometrów.

•    Dysponujemy biurem obsługi klienta z poczekalnią – kawa, Internet, TV – gratis !

•    Jesteśmy stabilną firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej. Wiele podmiotów montujących instalacje LPG zamyka firmę po krótkim okresie działalności zostawiając swoich klientów z usterkami podzespołów LPG, na które ciągle obowiązuje gwarancja. Niestety klient jest w takiej sytuacji bezradny.

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM, WYBIERZ EKONOMICZNE ROZWIĄZANIA !

Dodatkowe usługi : Chip tuning, Hamownia podwoziowa 4x4, Usuwanie filtrów DPF/FAP, Elektronika samochodowa, Mechanika pojazdowa, Obsługa klimatyzacji

LPG Gazodiesel Dodatkowe

 

Firma w gazeo.pl

 gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.