Announcement

Announcement Module
Collapse
No announcement yet.

Citroen C3 model II 2012r. 1.4

Page Title Module
Przenieś Remove Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Citroen C3 model II 2012r. 1.4

Witam. Chciałbym założyć gaz do Citroena C3 model II 2012r. Silnik 1.4 8v 55kw 75km. Dzwoniłem do gazownika i poleca mi taka konfiguracje: Stag Q-box Plus Całość na gratach staga wtryskiwacze w02 w03 o ile dobrze usłyszałem. Chciałem poznać opinie czy ten silnik dobrze będzie znosił gaz, czy choinka na desce rozdzielczej nie będzie mi się swiecic. Ewentualnie wasze propozycje. Pozdrawiam

Witam. Mam C3 2011 rok benzyna 1.4 55kw. Zamontowany stag 200 gofast. Działa poprawnie.

Komentarz

W poprzedniej C 3ce też miałem zamontowany gaz tylko że stag 4. To było mistrzostwo świata. Na gazie śmigał lepiej niż na benzynie. Zero problemów!

Komentarz

Mówisz że w aktualnej c3 gaz działa Ci poprawnie. Rozumiem że średnio zadowolony jesteś? Jakieś mankamenty. Ja w związku z tym że pierwszy raz zakładam lpg do auta chciałbym nie odczuwać żadnej różnicy, szarpania bądź złego działania. Irytowaloby mnie to

Komentarz

Dobrą opcją będzie też BRC SQ 32 z OBD, do tego dobry gazownik. A jak nie chcesz się irytować to dobrze jak założy też emulator wskazań paliwa. Jak będzie dobrze założona i wystrojona instalacja to nawet nie zauważysz, że jeździsz na LPG, chyba że przy dystrybutorze.

Komentarz

Ja zdecydowałem się na LandiRenzo Smart. To dobry wybór ? Proponowali mi Brc ale wg mnie nie ma sensu dopłacać 400zl

Komentarz

Bardzo dobry wybór instalacja pewna i sprawdzona . Najważniejsze to dbać o przeglądy i spokojnie przejedziesz dużo km . Gdzie montowałeś ?

Komentarz

Zaczekaj...
              X