Announcement

Announcement Module
Collapse
No announcement yet.

Lpg do Alfa Romeo GT ?

Page Title Module
Przenieś Remove Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Patrzę i w sumie fajnie to wygląda, czytałem opinie o różnych instalacjach i stwierdzam, że Brc ma dobre opinie. Panowie czemu, uważacie że lpg to zły pomysł? czemu silnik ma to źle znieść? Ja czytałem i raczej są opinie pozytywne. Po świętach jestem już umówiony na montaż.

Komentarz

Ja nie uważam, żeby lpg było złym pomysłem. Przed montażem warto jeszcze sobie sprawdzić stan techniczny auta, żeby potem właśnie nie było takich domysłów, że gaz załatwił nam auto. Ja osobiście spotkałem nie jedno auto co miało nabite na lpg 300 tys km i sinik nadal chodził, aż miło ( głownie Japońce ) Wbrew pozorom silniki benzynowe z lpg potrafią przeżyć nie jednego diesla. A co do BRC to na pewno będzie to jedna z wytrzymalszych instalacji.

Komentarz

Dzięki za opinię. Ja mogę powiedzieć, że jestem już po montażu instalacji oraz wstępnej eksploatacji. Zakład zamontował mi finalnie Brc plug&drive - powiedzieli że przeżyje silnik, haha zobaczymy Trochę kursów zrobiłem i narazie nie mam do czego się przyczepić. Postaram się w tygodniu wrzucić jakąś fotkę efektu.

Komentarz

Ten wóz to mistrzostwo śwata!
          ---
          kantor bitcoin

Komentarz

Witajcie, wrzucam obiecane foty. Dodam, że zawór tankowania pod klapką, przełącznik w schowku.

Komentarz

Fajnie to wygląda, a jak ze spalaniem? Też oddałem auto do montażu własnie tej instalacji. Co prawda Audi to nie Alfa i silnik wygląda trochę inaczej,ale jestem ciekawy efektu końcowego. I opinii innych którzy jeżdżą na tej instalacji.

Komentarz

Do tej pory średnio spalanie lpg wychodziło mi około 13l/100km więc chyba całkiem okej. Tym bardziej, że noga ostatnio ciężka haha Jak odbierzesz auto to daj znać jakie efekty. Ja jestem zadowolony z wyboru.

Komentarz

Taką instalację powinna zrobić profesjonalna firma. Kazałem sobie założyć polską instalację optima i jeżdżę bez problemu. Te wszystkie inne ustrojstwa niby nazywają się niemieckie ale tak naprawdę są chińskie.
                  Ostatnio edytowane przez santigo ; http://gazeo.pl/forum_lpg_cng/member/16160-santigo o 07.05.2018, 14:05

Komentarz

Powiem Ci, że ja swoją instalację zakładałem w warsztacie w sumie z polecenia, też mi wszystko sprawdzili, wyregulowali, oczywiści dali gwarancję ale również byłem miło zaskoczony, jak odebrałem umyte i odkurzone auto. Dla mnie to ogromny plus. Instalację mam włoską i jestem zadowolony tak, jak wcześniej podkreślałem.

Komentarz

Jak dla mnie robota została przemyślana i dobrze wykonana. A z ciekawości gdzie kolega mam wlew i przełącznik ?

Komentarz

Super, dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym Z całą pewnością przydadzą mi się one

Komentarz

Cytat rafaello View Post
                          Jak dla mnie robota została przemyślana i dobrze wykonana. A z ciekawości gdzie kolega mam wlew i przełącznik ?
                          Witaj, przełącznik lpg mam koło zapalniczki - taki mój zamysł. Natomiast zawór tankowania pod klapką - moim zdaniem wygląda to estetyczniej niż w zderzaku, Wybór moim zdaniem trafny.

Komentarz

Dobry wybór i dobrze świadczy o monterach, że chciało im się to robić. A pytam bo ostatnio widziałem taką alfe z wlewem powieszonym pod zderzakiem. Wyglądało to strasznie To teraz nabijaj km i ciesz się z jazdy. Szerokości

Komentarz

Zaczekaj...
                            X