04.05.2015
Jaką instalację LPG wybrać?

Audi A3 (1997), 1.6 101 KM (74 kW)


Uwagi pytającego:

Witam, Chciałbym przy okazji zapytać, czy warto instalować LPG w silniku o przebiegu przekraczającym 220 tysięcy kilometrów? Czy i jakie będą minusy takiego rozwiązania? Jakie będą koszy takiej założenia instalacji? Dziękuję za odpowiedzi.

Praktyk:

Jednostka napędowa o pojemności 1.6 stosowana jest w wielu modelach samochodów produkowanych w Grupie Volkswagena. W związku z tym pytania o ten silnik pojawiają się także w naszym dziale.

Odpowiedź na pytanie o możliwość montażu instalacji LPG w Audi A3 z tym silnikiem pojawiła się już w dziale Praktyk radzi. Proszę się z nią zapoznać. Link poniżej.

Jaką instalację LPG wybrać? Audi A3 (1998), 1.6 101 KM (74 kW)

Instalację LPG można założyć do każdego silnika i nie ma przebiegu, który dyskwalifikuje jednostkę napędową z konwersji do zasilania gazowego. Ważna jest jej kondycja. Jeśli silnik jest sprawny technicznie i nie wykazuje oznak zużycia to po montażu instalacji LPG będą odczuwalne duże plusy, przede wszystkim w portfelu.

Do tego samochodu pasują instalacje:
AGIS, BRC, Elpigaz, KME, LANDI RENZO, Lovato, LPGTECH, Optima, Prins, STAG, Tartarini, Vialle, Zavoli, Zenit Direct.Ekologiczne oszczędzanie dzięki LPG

Ładowanie video...
gazeo.pl 2007-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.