12.11.2009
Jaką instalację LPG wybrać?

Jaka instalacja

samochód: BMW Seria 3 2002 r. | 16V | 105kW/143KM

Pytanie

Witam,Z tego co się dowiedziałem, silnik w moim aucie nie ma podciśnienia na kolektorze a więc czy jest sens zakładania instalacji LPG w takim układzie? Chyba, że można to jakoś obejść lub instalacje obecnie radzą sobie z tym problemem. Jeżeli tak to proszę o informację które bo nie chciałbym zamontować instalacji tej niewłaściwej. Jak pytam instalatorów to każdy mówi, że tylko jego instalacja sobie z tym poradzi więc przestałem im ufać i postanowiłem się zapytać osób niezależnych, chyba Państwo takimi jesteście. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.Już kiedyś zadawałem pytanie, ale jak do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi więc je ponowie zadam może już teraz ktoś coś będzie wiedział.

Praktyk:

Rzeczywiście BMW opracowało silniki tzw. Valvetronic o zmiennej wielkości otwarcia zaworów. Nie przeszkadza to jednak w montażu instalacji IV generacji. Nie wszystkie natomiast instalacje tej generacji pozwolą na prawidłową regulację systemu. Jeżeli chodzi o markę instalacji, która funkcjonuje w tego typu silniku to np. AC Stag 300Plus i Landi Renzo OMEGAS.

Przepraszamy za brak odpowiedzi na wcześniejsze Pana pytanie. System "Pytań do eksperta" był pewien czas w trakcie przebudowy i prawdopodobnie z tego powodu nie otrzymaliśmy Pana pytania. Aktualnie system posiada wygodną funkcjonalność polegającą na wysyłaniu informacji o pojawieniu się odpowiedzi na zadane pytanie.
Ekologiczne oszczędzanie dzięki LPG

Ładowanie video...
gazeo.pl 2007-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.