08.03.2011
Jaką instalację LPG wybrać?

Jaka instalacja

samochód: Fiat Grande Punto / Punto Evo 2008 r. | 8V
typ instalacji: wtrysk gazu, sekwencyjna

Pytanie

Chcę założyć LPG do Grande 1,2 8v. Jeden gazownik poleca Lovato Smart za 2 300, drugi Landi Renzo za 3 000, jeszcze inny STAG za 2 000 złotych i jestem w kropce co wybrać. Cena nie jest taka ważna, ważniejsza jest awaryjność instalacji, co doradzicie? STAGi z tego co wiem są różne: 300, PREMIUM, STAG 4 i weź człowieku wybierz. Warsztaty to polecają, to co montują a jak u konkurencji coś innego to od razu badziew. Ten co montuje LOVATO i LANDI RENZO mówi, że STAG to szajs i odwrotnie.

Praktyk:

Osobiście uważam, że wszystkie wymienione przez Pana instalacje to jedne z najlepszych produktów na rynku. Landi Renzo i Lovato to oryginalne włoskie produkty firmy z bardzo dużymi tradycjami w dziedzinie autogazu. Instalacja AC to dość młody polski produkt korzystający z podzespołów różnych producentów jeżeli chodzi o mechanikę instalacji (reduktory, listwy wtryskiwaczy), natomiast również jest to produkt godny polecenia. Z centrali sterujących w przypadku Staga do Pana samochodu proponowałbym 300 Plus lub 300 Premium.
Wszystkie wyminieone marki spiszą w przedmiotowym aucie. Przy wyborze systemu warto kierować się warunkami/długością gwarancji oraz cenami i dostępnością serwisu (gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego).
Ekologiczne oszczędzanie dzięki LPG

Ładowanie video...
gazeo.pl 2007-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.