21.07.2010
Jaką instalację LPG wybrać?

Jaka instalacja do BMW e36

samochód: BMW Seria 3 1997 r. | 8V | 115km 85kW

Pytanie

Witam. Chciałbym się zapytać jaką instalacje polecałby Pan do tego auta. Gdy pytałem się sprzedawców, proponowali mi KME, Stefanelli. Jeden powiedział, że STAG jest tylko droższy od KME. Chciałbym poznać Pana obiektywną opinię, nie jako sprzedawcy. Jeszcze dostałem propozycje, że zamiast wtryskiwacza Valtek, wybrać Horizon i dopłacić 300zł. Czy aż taka jest różnica w cenie? Jakie podzespoły warto zamontować. Reduktor wtryskiwacze itd. Jakich się wystrzegać. Ostatnie pytanie. Jaka powinna być typowa gwarancja na instalacje gazowe i na konkretne podzespoły? Jestem początkujący w temacie gazu. Pozdrawiam

Praktyk:

Osobiście wybrałbym instalację Stag z reduktorem Zavoli, wtryskiwaczami Valtek 30 lub Valtek 34. Instalacja KME według mnie może stwarzać więcej problemów podczas dokładnej kalibracji, jak również podczas późniejszej eksploatacji.
Z punktu widzenia użytkownika gwarancja powinna być jak najdłuższa (np. 2 lata) i bez limitu kilometrów. Zdarza się, że pewne elementy np. listwa wtryskiwaczy ma ograniczoną przebiegiem w km gwarancję.
Pamiętać należy jednak, że warunkiem każdej gwarancji jest wykonywanie płatnych przeglądów gwarancyjnych.
Ekologiczne oszczędzanie dzięki LPG

Ładowanie video...
gazeo.pl 2007-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.