10.07.2014
Jaką instalację LPG wybrać?

Jaka instalacja do Toyoty 4Runner 4,7 V8 2005r

samochód: Toyota 4Runner 2003 r. | wersja sport stały napęd 4x4

Pytanie

Witam,

Zastanawiam się jaką instalację zamontować do mojej Toyoty 4Runner 4,7 V8 2005 r. i jaki warsztat wybrać, jestem z Gdańska. Już dzwoniłem do kilku warsztatów i każdy chwali swoje w jednym polecali mi Elpigaz Stella OBD, w następnym STAG 300. Jest tego masa: BRC, Lovato..., więc proszę o poradę.

Praktyk:

Wszystkie wymienione instalacje to sekwencje IV generacji i dobrze będą współpracowały z silnikiem 4,7 V8. Z uwagi na regulowane luzy zaworowe w tym silniku przy tych instalacjach dodatkowo polecam montaż zestawu do lubryfikacji gniazd zaworowych. Proponuję by o wyborze marki instalacji zadecydowały warunki gwarancji, doświadczenie warsztatu i dostępność serwisu po gwarancji.

Wszystkie wymienione instalacje to sekwencje IV generacji i dobrze będą współpracowały z silnikiem 4,7 V8. Z uwagi na regulowane luzy zaworowe w tym silniku przy tych instalacjach dodatkowo polecam montaz zestawu do lubryfikacji gniazd zaworowych. O wyborze marki instalacji proponuję, by zadecydowały warunki gwarancji, doświadczenie warsztatu i dostępność serwisu po gwarancji.
Ekologiczne oszczędzanie dzięki LPG

Ładowanie video...
gazeo.pl 2007-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.