09.10.2009
Jaką instalację LPG wybrać?

NISSAN ALMERA N15 JAKĄ LPG WYBRAĆ

samochód: Nissan Almera 1997 r. | 16V

Pytanie

Mam ALMERKĘ 1,4 16 v z 1997 r, ale na dzisiaj ma ona przejechane jedynie 75 tys km i chcę zamontować LPG, ale nie mam zielonego pojęcia JAKI TYP. Większość podkreśla, że musi to być sekwencja typu: - STAG 300 + WTRYSKI MAGIC + REDUKTOR ZAVOLI albo - BRC SEQ 24 nic mi to nie mówi, a każdy gazownik poleca w sumie co innego

Praktyk:

Ze względu na występujący w bloku przepustnicy przepływomierz powietrza polecam montaż instalacji IV generacji (sekwencyjny wtrysk gazu w fazie lotnej).
Rekomendowanie przez różne warsztaty, często różnych systemów czy kompletacji wynika z dużej liczby dostępnych elementów na rynku i różnych preferencji warsztatów, które z kolei najczesciej są wynikiem doświadczeń przy serwisowaniu. Dobry, renomowany zakład dobrze wie, że dobrze dobrane i dobrej jakości części są podstawą spokojnej eksploatacji samochodu przez klienta a w konsekwencji przysłowiowego "spokoju" podczas gwarancji (zarówno dla klienta jak i warsztatu) i dobrej opinii o instalacji oraz o zakładzie montażu.
Obie instalacje sprawdzą się we wspomnianym samochodzie. Warto wybrać dobry warsztat - to on daje gwarancję na zamontowaną instalację i to on obsługuje auto podczas jego eksploatacji.
Ekologiczne oszczędzanie dzięki LPG

Ładowanie video...
gazeo.pl 2007-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.