19.02.2010
Pytanie o eksploatację instalacji.

Problem z instalacją Romano

samochód: Peugeot 206 2001 r. | 75KM
instalacja: Romano
typ instalacji: wtrysk gazu, sekwencyjna

Pytanie

Witam serdecznie. Mam okropny problem, ponieważ kupiłam samochod z instalacją Romano. W momencie przerzucenia na gaz, auto słabnie, nie wchodzi na "obroty". Byłam w różnych serwisach, lecz nie wiedzieć czemu nikt nawet nie chce zobaczyć co jest przyczyną. Jak tylko uslyszą ROMANO, wszyscy w serwisach proponują mi założenie nowej instalacji, nawet dotyczy to tych którzy na stronach internetowych ogłaszają się jako serwisanci inst. Romano.....czy w 38 mln kraju, jest ktoś kto to naprawi??? tj. instalację Romano 4 generacji (tak mi powiedziano).Bbędę wdzięczna za możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Praktyk:

Instalacja Romano jest bardzo mało popularna na polskim rynku instalacji gazowych. Warsztat, który nie ma programu obsługującego tą markę nie jest w stanie pomóc w rozwiązniu problemu (po prostu nie jest w stanie "podłączyć się" z instalacją). Może być tak, że firmy, które podają na stronach informacje o serwisowaniu Romano, miały na myśli instalacje wcześniejszych generacji.
Może się tak zdarzyć, że pozostanie wizyta w warsztacie, który to montował. Przy szukaniu warsztatu proszę skorzystać z forum i wyszukiwarki na naszej stronie.
Ekologiczne oszczędzanie dzięki LPG

Ładowanie video...
gazeo.pl 2007-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.