28.02.2015
Pytanie o eksploatację instalacji.

Volkswagen Golf (1996), 1.8 90 KM (66 kW)

instalacja: Lovato
reduktor: Lovato
wtryskiwacze: Lovato

Pytanie:

Witam!

Już raz zadawałem pytanie

http://gazeo.pl/lpg/jaka-instalacje-gazowa-wybrac-lpg-problemy/VW-Golf-1.8-66-kW-pelny-wtrysk-duze-spalanie-LPG-I-generacja-Volkswagen-Golf-8V-1990r.-D.-T.-GAS-System-zwykla-podcisnieniowa-Lovato,o,2806.html

Po wymianie i właściwym ustawieniu rozrządu spalanie nadal się nie zmieniło. Zapłon także został ustawiony jak należy. Ja już rozkładam ręce, nie wiem co może być przyczyną. Parownik jak wcześniej pisałem był regenerowany i przed i po regeneracji spalanie było identyczne. Wycieku gazu chyba nie ma, nie czuć tego gazownik, który regulował także go nie wyczuł. On uparł się na wymianę reduktora, ale wiem, że to nic nie zmieni. Ostatnio również zauważyłem większe spalanie na PB (to może być wina nie zaadaptowanej przepustnicy).

Proszę o poradę, co mogę jeszcze zrobić z moim problemem.

Praktyk:

Jeżeli rozrząd został sprawdzony, reduktor prawidłowo zregenerowany, analiza spalin nie wykazuje nieprawidłowości w ustawieniu to powodów dużego spalania proponowałbym szukać gdzie indziej. Może blokują hamulce albo licznik nieprawidłowo liczy drogę. Powodem może być także niskie ciśnienie w ogumieniu.
Ekologiczne oszczędzanie dzięki LPG

Ładowanie video...
gazeo.pl 2007-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.