19.03.2013
Jaką instalację LPG wybrać?

Wybór instalacji LPG

samochód: Audi A6 1992 r. | 30V | rok 98 tip tronic,ośka

Pytanie

Witam,

Prosze o odpowiedź jaką instalację zamontować do mojego auta tj. Audi A6 C5 2.4 V6 165 KM. Proponowano mi Lovato Fast, wtryskiwacze LP oraz reduktor HP. Monterzy np. STAGA, czy Techa mówią że to stary system i nie tak precyzyjny, że to tylko elektozawory nie wtryski itp. proszę o poradę w tej materii. Nigdy nie miałem auta na LPG, a liczne komentarze na forum są bardzo rozbieżne i osobiste między instalatorami.

Chciałbym zamontować taką instalację, która będzie działała bezproblemowo i nie będę odczuwał różnicy podczas jazdy także dymamicznej. Często słyszę, że to specyficzny silnik jeśli chodzi o szarpanie na biegu jałowym, a także o jazdę na wysokich obrotach tzw. kickdown, czy jazda autostradowa na automacie tip tronic, który posiadam.

Jeśli to możliwe proszę o opisanie wad i zalet poszczególnych z uzasadnieniem jeśli to możliwe.

Z góry serdecznie dziękuję.

Grzesiek

Praktyk:

Instalacja Lovato bardzo dobrze będzie współpracowała z tym silnikiem i niesłuszna jest ocena, że jest to przestarzały system, bo jeżeli chodzi o sterownik gazu, to ma on bardzo duże możliwości, a zaktualizowane oprogramowanie zapewnia najnowższe rozwiązania, będące odpowiedzią na zapotrzebowania użytkowników.

Silniki Audi 2.4 V6 bardzo dobrze funkcjonują na instalacjach IV generacji, warunkiem jest prawidłowe wprowadzenie gazu do silnika i precyzyjna kalibracja systemu.
Ekologiczne oszczędzanie dzięki LPG

Ładowanie video...
gazeo.pl 2007-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.