REKLAMA
LPG
28.10.2014

27. Światowe Forum LPG - gazownicy w Miami

Organizowane przez WLPGA (Światową Organizację Gazu Płynnego) Światowe Forum LPG ma to do siebie, że albo odbywa się blisko albo w ciekawych miejscach. Tym razem postawiono na to drugie rozwiązanie – branża spotka się w Miami, na słonecznej Florydzie.
REKLAMA
27. Światowe Forum LPG i 29. Kongres AIGLPfot. WLPGas2014Światowe Forum i Konferencja LPG w Miami

Tegoroczne spotkanie odbędzie się jesienią, a konkretnie w dniach 28-30 października 2014 r., w hotelu Intercontinental. Ze względu na pozaeuropejską lokalizację, wydarzeniem towarzyszącym naturalnie nie będzie Kongres AEGPL (Europejskiej Organizacji Gazu Płynnego), za to w zamian odbędzie się inna impreza o charakterze lokalnym – Kongres AIGLP, czyli Iberoamerykańskiej Organizacji Gazu Płynnego. Tematów do rozmów na pewno nie zabraknie.

Czego się spodziewać? Tego, co zawsze, czyli kompleksowego podejścia do tematyki gazu skroplonego jako paliwa dla domu, przemysłu i samochodów. Oczekujemy, że szczególnie mocny nacisk zostanie położony właśnie na autogaz, ponieważ ze względu na rosnące wydobycie gazu ziemnego ze złóż niekonwencjonalnych (tzw. łupków) rośnie także podaż LPG na rynku amerykańskim, a w związku z tym rośnie także zapotrzebowanie i liczba zastosowań, również tych motoryzacyjnych. Ponieważ jednak forum jest wydarzeniem rangi światowej, szerszą perspektywę w kwestii LPG jako paliwa silnikowego zapewni zaplanowana na 30 października sesja Global Autogas Summit. A zupełnie przy okazji wyjazd do Miami może okazać się świetnym sposobem na jesienną chandrę...


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: WLPGas2014gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.