REKLAMA
LPG
01.06.2009

GNV 2009 Madrid - sprężona Hiszpania

W dniach 17-19 czerwca 2009, w Pawilonie 1 Targów Madryckich, odbędzie się konferencja i wystawa GNV 2009 Madrid, organizowana pod hasłem „Ku czystej i zrównoważonej mobilności”. Wydarzenie ma na celu dalszą popularyzację korzystania ze sprężonego gazu ziemnego, biogazu i wodoru jako paliw w transporcie.

REKLAMA
pawilon targowygnv2009 madrid.compawilon targowy


Wydarzenie, któremu patronuje NGVA Europe, czyli Europejska Organizacja CNG, skupia ekspertów i przedstawicieli branży z całego kontynentu i świata. Będą oni dyskutować nad bieżącymi kwestiami związanymi z gazem naturalnym i wodorem oraz nad przyszłością obydwu. Ze względu na liczną reprezentację ważnych gości i mówców oraz sposób podejmowania tematu, jest to jedna z najważniejszych imprez w całym kalendarzu.

Konferencji i seminariom towarzyszyć będzie tradycyjnie wystawa najnowszych produktów branżowych. Wśród wystawców dominują firmy włoskie i ogólnie europejskie, nie brakuje jednak także istotnych graczy z Argentyny - dużego i ważnego rynku CNG. Polskim akcentem będzie mowa powitalna Richarda Kolodzieja, przewodniczącego IANGV - Międzynarodowej Organizacji CNG. Szczegóły odnośnie udziału dostępne są na stronach internetowych organizatorów.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: gnv2009madrid.comgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.