REKLAMA
LPG
03.06.2009

II Konferencja i Wystawa CNG i Branż Pokrewnych

W dniach 26-27 lipca w hotelu Olympic w Teheranie, stolicy Iranu, odbędzie się druga edycja wystawy i konferencji poświęconej sprężonemu gazowi ziemnemu. Umiejscowienie imprezy właśnie w tym bliskowschodnim kraju jest zupełnie nieprzypadkowe.

REKLAMA
stacja CNG w Iraniecngiranconf.comstacja CNG w Iranie


Iran należy do nielicznych regionów świata, gdzie popularność CNG jako paliwa samochodowego rośnie lawinowo. Wiąże się to jednak nie tyle z proekologiczną polityką tamtejszych władz, co z faktem słabej dostępności surowców ropopochodnych. Wydaje się to niemożliwe w kraju położonym tak blisko jednych z największych złóż „czarnego złota”, a jednak tak właśnie wygląda tam sytuacja. Nie brakuje natomiast, wydobywanego na miejscu, gazu naturalnego, który dla wielu Irańczyków stanowi nie tyle alternatywę, co po prostu jedyne wyjście, jeżeli chce się myśleć o własnym samochodzie.

Przemysł związany z CNG rozwija się szybko, a teherańska wystawa będzie doskonałą okazją do zaprezentowania najświeższych osiągnięć i „podpatrzenia” oferty konkurencji krajowej i zagranicznej. Jak twierdzą organizatorzy, gośćmi lipcowego wydarzenia będą międzynarodowi znawcy branży i jej problematyki, a także producenci (komponentów i samochodów), dystrybutorzy i dostawcy paliwa oraz specjaliści z zakresu transportu gazu. Jak zawsze kusząca dla wystawców jest perspektywa nawiązania cennych kontaktów i pozyskanie klientów wśród licznych zwiedzających.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: cngiranconf.comgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.