REKLAMA
LPG
Zamknij
Następne zdjęcie
Cała galeria
1 z 4
AFV 2008 / www.afvi.org poprzednie następne
30.01.2009

Paliwa alternatywne w Disneylandzie

Paliwa alternatywne w Disneylandzie  

Walt Disney World Swan & Dolphin Resort w Orlando na Florydzie stanie się w dniach 19-22 kwietnia 2009 siedzibą konferencji i wystawy Alternatywnych Paliw i Pojazdów (Alternative Fuels & Vehicles National Conference + Expo), imprezy z kilkunastoletnią tradycją.

REKLAMA
logoafv2009.comlogo


Pierwsza edycja AF&V odbyła się 15 lat temu i stanowiła raczej ciekawostkę niż poważne przedsięwzięcie. Na przestrzeni czasu zainteresowanie technologiami napędu innymi niż silnik spalinowy na paliwo ciekłe znacznie jednak wzrosło i dziś ranga wydarzenia jest znacznie wyższa. Tym bardziej, że i zapotrzebowanie bardzo wzrosło.

AF&V gromadzi po stronie słuchaczy przede wszystkim operatorów flot, szukających jak najwydajniejszych i najtańszych sposobów napędzania swojego parku maszynowego. Poszczególne rozwiązania i propozycje są zaś przedstawiane przez transportowców, specjalistów w dziedzinie paliw alternatywnych oraz przedstawicieli władz. Wszystkie omawiane technologie można obejrzeć z bliska, a nawet wypróbować „na żywo”.

Impreza stanowi arenę dla najważniejszych i najbardziej zaawansowanych obecnie sposobów radzenia sobie bez benzyny: gazu ziemnego, etanolu, biopaliw, LPG, elektryczności i wodoru. Są one prezentowane na przykładach kompletnych pojazdów różnych typów, w tym hybryd, samochodów z ogniwami paliwowymi oraz wyposażonych w systemy typu start-stop.
Konferencja i wystawa to także okazja do przyjrzenia się bieżącym trendom oraz bogate źródło informacji, np. dotyczących zniżek i dopłat rządowych do alternatywnie napędzanych aut. Organizatorzy przyjmują już zgłoszenia.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: afv2009.comgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.