REKLAMA
LPG
06.04.2009

Polski Rynek Biopaliw - wkrótce debata

Już 23 kwietnia odbędzie się kolejne spotkanie dla przedsiębiorców z branży biopaliw i biokomponentów do ich produkcji, organizowane przez portal e-petrol.pl. Nadal prowadzona jest rejestracja chętnych do uczestnictwa w debacie.

REKLAMA
logo Debatye-petrol.pllogo Debaty


Jednodniowe spotkanie będzie miało miejsce w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym Krzyżowa (k/Świdnicy), a zakończy je uroczysta kolacja. Zostanie ono podzielone na kilka paneli, podczas których omówiona zostanie sytuacja prawna na rynku biopaliw oraz wszelkie zmiany, które zaszły w tej materii po wprowadzeniu zmian w ustawie o podatku akcyzowym. Szczegóły zagadnienia przedstawią eksperci-prawnicy.

Debata to także okazja do podzielenia się doświadczeniami w produkcji i handlu biopaliwami. Organizator podkreśla, że dużo czasu zostanie poświęconego rozmowom o przyszłości branży w naszym kraju, tak aby mogła ona dynamicznie się rozwijać. Wśród podejmowanych kwestii znajdą się m. in.: pozyskiwanie funduszy z Unii Europejskiej czy szanse i zagrożenia dla polskiego rynku. Organizatorzy czekają na zgłoszenia.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: e-petrol.plgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.