REKLAMA
LPG
04.02.2011

Spotkanie Entuzjastów CNG 2011 - rezerwuj czas!

Już 12 lutego w siedzibie Gazowni Warszawskiej odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie sympatyków sprężonego gazu ziemnego jako paliwa samochodowego. Będzie można dowiedzieć się czegoś o historii, wymienić doświadczenia z innymi użytkownikami i podyskutować na temat przyszłości sektora CNG w Polsce.

REKLAMA
Tankowanie CNG to dziś, niestety, przyjemność dla wybranychgazeo.plTankowanie CNG to dziś, niestety, przyjemność dla wybranych


Spotkanie, zorganizowane przez zespół portalu cng.auto.pl, rozpocznie się o godzinie 12 przy ul. Kasprzaka 25, czyli w tym samym miejscu, co pierwsza edycja z 20 czerwca 2009. W planach jest prezentacja na temat praktycznych aspektów zastosowania gazu ziemnego w motoryzacji, a także dyskusja na temat bieżącej kondycji rynku CNG w naszym kraju. Organizatorzy zapowiadają obecność ekspertów i doświadczonych praktyków oraz możliwość obejrzenia samochodów zasilanych sprężonym metanem - zarówno z instalacjami fabrycznymi, jak i konwertowanych prywatnie.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa i potwierdzanie przybycia. Tym, którym brak czasu lub odległość nie pozwolą osobiście wziąć udziału w tym interesującym wydarzeniu, z góry polecamy naszą relację. Pojedziemy, obejrzymy, wysłuchamy i uwiecznimy tak, że nieobecni poczują się tak, jakby rzeczywiście tam byli. Wszystkim, którzy się wybierają, mówimy zaś: do zobaczenia!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: cng.auto.plgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.