REKLAMA
LPG
25.04.2011

Targi Auto Moto Show 2011

Organizowane na Śląsku i w Zagłębiu od wielu lat Targi Motoryzacyjne „Auto Moto Show”, obok Targów Poznańskich, odwiedza najwięcej widzów w Polsce. Co roku prezentowane są ciekawe premiery samochodowe, zaś program targów obfituje w wiele atrakcji skierowanych do mały i dużych fanów motoryzacji. Organizowane już za dwa tygodnie, śląskie święto motoryzacji, będzie miało w tym roku nieco zmieniony charakter, choć ciągle nawiązujący do piknikowo - rodzinnej atmosfery.
REKLAMA
fot. gazeo.pl

Wśród zapowiadanych atrakcji, warto wspomnieć o premierowym pokazie Citroena DS4, który ujmuje niezwykłą linią nadwozia czy Toyoty Verso S, niezwykle praktycznego pojazdu, nie mieszczącego się w utartych schematach klasyfikowania samochodów. Obecny będzie także nowy w rodzinie fiata, model Freemont, który powstał na bazie Dodge Journey’a.

Podczas targów, powstanie STREFA EKO, prezentująca to, co w kontekście motoryzacyjnej ekologii dotyczy polskiego rynku. Zapowiadany jest także, cieszący się niesłabnącym powodzeniem EKO Rajd.
W roku ubiegłym zorganizowany został pierwszy Festiwal filmów i reklam „MOTO" , którego kolejna edycja odbędzie się już za dwa tygodnie.

STREFA TUNING I SPORT - kusić będzie samochodami sportowymi, rajdowymi i terenowymi. Kierowcy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na symulatorze jazdy samochodem ciężarowym, trolejach czy podczas testu płynnej jazdy. Wszyscy chętni, będą mogli przekonać się osobiście jak widzi świat pijany kierowca.

Zapowiadana jest także parada motocyklistów, wystawa starej motoryzacji, „miasteczko Trabantów” i perła wystawy: zrekonstruowany na bazie Stara 660 Papamobile. Inspirująco zapowiada się również kolejna, czwarta edycja „Wojny Północ - Południe” czyli zmagań fanów tuningu w najlepszym wydaniu.

W sobotę i niedzielę, będzie można dojechać na Auto Moto Show bezpłatnym autobusem Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej Sosnowiec. I będzie to autobus niezwykły, bo jeden z trzech autobusów miejskich o napędzie hybrydowym jakie jeżdżą po Polsce (z tego dwa w Sosnowcu). Według specjalnie przygotowanego rozkładu jazdy, Solaris Urbino 18 Hybrid, kursować będzie z Katowic, przez centrum Sosnowca do hal Expo Silesia.

Targi Motoryzacyjne „Auto Moto Show”, odbędą się na terenie Centrum Targowo- Wystawienniczego Expo Silesia w Sosnowcu przy ul. Braci Mieroszewskich 124.
Ekspozycja czynna będzie od 10-go do 12-go czerwca.

Godziny otwarcia targów:
10 czerwca 2011, piątek: 11:00 - 19:00
11 czerwca 2010, sobota: 9:00 - 19:00
12 czerwca 2010, niedziela: 9:00 - 18:00
Ceny biletów 10 - 15 zł

Portal Gazeo.pl objął Targi Auto Moto Show patronatem medialnym.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Wojciech Mackiewiczgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.