REKLAMA
LPG
22.01.2009

Wystawa i konferencja CNG w Państwie Środka

Wraz z nowym rokiem rozpoczął się nowy sezon imprez branżowych. Kogo interesuje tematyka sprężonego gazu ziemnego, a do tego lubi podróże i spotkania z innymi kulturami, ten powinien odwiedzić zbliżającą się wystawę w Chinach: 10th China International Natural Gas Automobile and Gas Station Equipment Exhibition & Summit Forum.

REKLAMA
logoBeijing Qifa Exhibition Services Co.logo


Wydarzenie będzie miało miejsce w Pekinie w dniach 15-17 kwietnia 2009, w stołecznym National Agriculture Exhibition Center. Organizując je już po raz dziesiąty, Chińczycy chcą podkreślić swoje żywe zainteresowanie technologiami czystych, alternatywnych napędów o szerokich perspektywach na przyszłość.

Clou programu mają stanowić najnowsze technologie z dziedziny CNG, nie zabraknie więc nowoczesnych samochodów zasilanych tym paliwem oraz najnowszych produktów światowej branży metanowej, w tym urządzeń tankujących oraz projektów wydajnych stacji. Dla zwiększenia zainteresowania, wystawa (mająca przyciągnąć, według oczekiwań, 200 firm z 20 krajów) odbywać się będzie równolegle z międzynarodowym seminarium poświęconym tematyce sprężonego gazu ziemnego jako paliwa XXI wieku.

Impreza jest ciekawa o tyle, że oprócz znanych już wystawców - światowych potentatów rynku instalacji i akcesoriów CNG - pojawią się na pewno firmy lokalne. Sądząc po tempie rozwoju chińskiej gospodarki, będą chciały zaprezentować się jak najbardziej widowiskowo, by ich nazwy były od razu kojarzone w momencie, gdy rozpoczną ekspansję poza własnym krajem. Nawiązanie kontaktów handlowych na rynku tak chłonnym jak chiński to również doskonały powód, by pokazać się w Pekinie.
Szczegółowe informacje można uzyskać pisząc na adres mailowy qifa5188@126.com.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: Beijing Qifa Exhibition Services Co.gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.