REKLAMA
LPG
08.10.2010

Targi Autosalon i Autoserwis - rozpoczęte

W Katowicach rozpoczęło się trzydniowe święto motoryzacji. Do niedzieli na terenach Międzynarodowych Targów Katowickich odbywają się XXI Międzynarodowe Targi Technik Motoryzacyjnych AUTOSERWIS i XXI Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne AUTOSALON.
REKLAMA
fot. gazeo.pl

W dwóch halach wystawienniczych oraz na terenach przyległych zwiedzający mogą zapoznać się z ofertą skierowaną nie tylko do fanów motoryzacji, ale i do warsztatów i osób działających w branży motoryzacyjnej.

W sobotę rozpoczyna się cykl seminariów poświęconych nowoczesnej diagnostyce samochodowej i jej roli w szybkim wykryciu usterek.

Entuzjastów motoryzacji czekają nie lada atrakcje: jedna z hal wypełniona będzie samochodami tuningowanymi. Podróżnicy spotkają się na Zlocie Caravaningu, a miłośnicy terenowych zmagań zmierzą się na specjalnie przygotowanym torze offroadowym.

Jak przystało na imprezę motoryzacyjną, zwiedzający odnajdą także „gazowe” akcenty.
Jednym z nich jest stoisko przygotowane przez Wydział Transportu Politechniki Śląskiej, który w multimedialnej prezentacji przedstawia możliwości dydaktyczne wydziału, m. in. bogaty dorobek w zakresie autogazu.

Na stoisku gazeo.pl zwiedzający, korzystając z naszej bazy danych, mogą nie tylko obliczyć opłacalność montażu instalacji gazowej, ale także sprawdzić lokalizację najbliższego miejscu zamieszakania warsztatu montującego instalacje LPG w samochodach.

Katowicka impreza to uczta dla obecnych i przyszłych właścicieli warsztatów samochodowych. Jeżeli ta tematyka jest dla Ciebie, jeszcze zdążysz. Kierunek - Katowice!

Targi Autosalon i Autoserwis 2010 objęte zostały patronatem prasowym gazeo.pl.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.