REKLAMA
LPG
Zamknij
Następne zdjęcie
Cała galeria
1 z 3
Mitsubishi Lancer / mototarget.pl poprzednie następne
03.08.2009

Lancer LPG - błogosławieństwo tak, namaszczenie nie

Lancer LPG - błogosławieństwo tak, namaszczenie nie  

W ofercie polskich przedstawicieli Mitsubishi Motors jest już dostępny Mitsubishi Lancer przystosowany do montażu instalacji gazowej. Taka instalacja może być montowana tylko w samochodach specjalnie do tego przystosowanych, wyposażonych w silniki o pojemności 1,8 l. Dopłata za wersję przystosowaną do montażu instalacji gazowej wynosi 1000 zł brutto.

REKLAMA
Lancer Sportbackmototarget.plLancer Sportback

Zakup samochodu przygotowanego do montażu instalacji jest możliwy tylko na indywidualne zamówienie klienta, a czas oczekiwania wynosi około 5 miesięcy. W autach zmieniono gniazda zaworów, zawory dolotowe oraz zawory wylotowe.

Montaż instalacji może odbyć się w autoryzowanej stacji dealerskiej Mitsubishi Motors lub klient może to zrobić w wybranym przez siebie zakładzie. W grę wchodzi jedynie sekwencyjna instalacja gazowa co najmniej 4. generacji. Szkody spowodowane wadliwym działaniem lub niewłaściwym montażem instalacji nie są objęte gwarancją Mitsubishi Motors.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: mototarget.pl, MMCgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.