REKLAMA
15.08.2011

11 Targi Inter Cars na lotnisku Bemowo

2 września, dniem dla dziennikarzy, rozpoczną się 11 Targi Inter Cars. Przez dwa kolejne dni (sobota i niedziela, 3-4 września) ekspozycję zwiedzać będą zaproszenie przez Inter Cars przedstawiciele klientów i firm współpracujących z największym dystrybutorom części samochodowych w kraju.
REKLAMA

Podczas 11 edycji targów nie zabraknie ekspozycji dedykowanej nowoczesnym systemom instalacji autogazu. Inter Cars dysponuje bowiem własną marką instalacji LPG -4GAS. Wykonana według specyfikacji firmy instalacja, demonstrowana będzie w formie gotowych zestawów montażowych. Nie zabraknie także ekspozycji zbiorników autogazu i poszczególnych elementów samochodowych instalacji gazowych pochodzących od producentów współpracujących z Inter Cars.

Podczas targów, pomyślano również innych, motoryzacyjnych atrakcji. Wzorem minionych lat zorganizowane będą bezpłatne szkolenia dla mechaników i prezentacje produktowe. Obędzie się kolejna edycja konkursu na Najmocniejszy Serwis. O dobry humor zwiedzających zadba m.in. prowadzący imprezę Piotr Gąsowski oraz gość specjalny targów, znany piłkarz Jerzy Dudek.
Dużym zainteresowaniem cieszyć się zapewne będą pokazy strefy Motor Show,: m.in. Taxi Drift, pokazy motocrosowego freestylu czy prezentacja odrzutowego Jetcar-a o mocy 15 000 KM!

Targi otwarte będą dla zaproszonych przez Inter Cars gości w sobotę w godz 9.00 - 16.00 oraz w niedzielę w godz. 10.00 - 16.00. Przypomnijmy, że tegoroczna impreza odbędzie się w nowym miejscu, na terenie Lotniska Bemowo w Warszawie przy ulicy Piastów Śląskich 37

Patronat medialny nad targami objął portal Gazeo.pl. Zapraszamy Państwa na nasze redakcyjne stoisko.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Wojciech Mackiewicz
źródło: Inter Carsgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.