REKLAMA
02.08.2011

11 Targi Inter Cars w Warszawie

Już za miesiąc (2.09 2011) rozpocznie się największa impreza targowa w kraju skierowana do producentów, warsztatów samochodowych oraz sklepów motoryzacyjnych. 11 Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars odbędą się w nowym miejscu i będą dłuższe o jeden dzień niż dotychczas.
REKLAMA

Tegoroczna impreza zorganizowana zostanie na terenie lotniska Bemowo w Warszawie (Warszawa-Babice). Kolejną nowością będzie wydłużenie targów o jeden dzień, dodany do programu imprezy z myślą o dziennikarzach i specjalnie zaproszonych gościach. Dodatkowy dzień umożliwi zorganizowanie specjalnych konferencji targowych dla mediów oraz bezpośredni kontakt z przedstawicielami firm. Na dobre targi rozpoczną się w sobotę, 3 września. Współpracujący z firmą Inter Cars przedstawiciele warsztatów i sklepów przez dwa dni zapoznawać się będą mogli z ekspozycją części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Spotkają się z producentami narzędzi i wyposażenia warsztatowego. W ofercie wydarzenia nie zabraknie „gazowego” akcentu: przedstawiona zostanie pełna oferta firmy wraz z produktami firm współpracujących z IC.

Na zwiedzających czekają także liczne atrakcje. Entuzjaści tuningu i off-roadowych zmagań znajda dla siebie różnorodne produkty. Zwiedzający szukający sportowych emocji będą mogli uczestniczyć w Taxi Drifcie, podziwiać pokazy motocrossowego freestyle’u czy zobaczyć gwiazdę targów: Jetcar o mocy 15000 KM!

Na targach nie zabraknie Gazeo.pl, które objęło 11. Targi Inter Cars patronatem medialnym.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Wojciech Mackiewicz
źródło: Inter Carsgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.