REKLAMA
09.02.2011

24. Światowe Forum LPG Doha 2011 - zapowiada się ciekawie

Światowe Forum LPG to impreza wędrująca. W roku 2010 gościła w Madrycie, wcześniej w Rio de Janeiro, a jeszcze przedtem w Seulu i Kapsztadzie. Tym razem na stolicę gazu płynnego wybrano stolicę egzotycznego Kataru. Doha podejmie prelegentów i gości w dniach 26-29 września. Może warto przemyśleć plany na urlop?
REKLAMA

Wydarzenie odbędzie się w hotelu Sheraton (zwanym Piramidą Zatoki), położonym na wybrzeżu i oferującym widok na Zatokę Arabską. Centrum miasta znajduje się w zasięgu pieszego, natomiast dojazd do lotniska zajmuje zaledwie kwadrans. Komu po całym dniu wystarczy jeszcze sił i zapału, może wybierać pomiędzy nowoczesnymi centrami handlowymi i drapaczami chmur a tradycyjnymi targami i osadami rybackimi.

Impreza tego formatu co Światowe Forum LPG to niepowtarzalna okazja, żeby spotkać i porozmawiać z przedstawicielami branży z całego globu - 700 słuchaczy z 50 krajów to już coroczna norma. Ciekawym lokalnej sytuacji można polecić udział w wydarzeniach towarzyszących - konferencjach poświęconych rynkom katarskiemu i środkowowschodniemu. Warto przyłożyć ucho w miejscu, które w kilka lat zmieniło się z pustyni w oazę (i jedną z najdynamiczniejszych gospodarek świata) dzięki ropie naftowej i gazowi. Szczegółowych informacji udziela organizator, więcej wkrótce także w Gazeo.pl!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: wlpgas2011.comgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.