REKLAMA
28.10.2009

6. Międzynarodowa Konferencja i Wystawa LPG Belgrad 2009

W dniach 18-20 listopada belgradzki hotel Holiday Inn będzie gościł uczestników kolejnej edycji konferencji autogazowej. Bałkańska impreza odbyła się rok temu w Dubrowniku, tym razem postanowiono zorganizować ją w stolicy Serbii.

REKLAMA
plakat imprezylpg-cefta.infoplakat imprezy

Trwającej 3 dni wystawie towarzyszyć będą seminaria, dające możliwość posłuchania i wypowiedzenia się na tematy związane z LPG i CNG w rejonie dawnej Jugosławii, ale też w całej Europie. Wśród poruszanych zagadnień znajdą się m. in.:
- perspektywy i ograniczenia rozwoju rynku LPG;

- CNG i LPG w transporcie publicznym i flotach samochodowych;

- transport i logistyka.

Organizatorzy zaznaczają, że program znajduje się nadal w fazie ustaleń i niewykluczone, że do listopada ulegnie niewielkim zmianom. Nie spodziewajmy się jednak rewolucji - trzon dyskusji pozostanie na pewno ten sam.

Już teraz przyjmowane są zgłoszenia wystawców chętnych do zaprezentowania swojej oferty licznemu gronu zwiedzających. Z pewnością warto, ponieważ Bałkany to obiecujący, rozwijający się rynek, na który coraz śmielej wkracza coraz więcej znanych firm z branży. Belgradzka konferencja to dobra sposobność, by nawiązać nowe, cenne kontakty i wymienić doświadczenia z innymi. Regulamin, formularze rejestracyjne oraz cenniki dostępne są na stronie internetowej organizatora.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: lpg-cefta.infogazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.