REKLAMA
30.06.2011

AC S.A. - 25 lat na rynku

Rok 2011 jest rokiem jubileuszowym dla jednego z czołowych polskich producentów instalacji gazowych, firmy AC S.A. Obchody jubileuszu 25 lat istnienia trwają właściwe od początku roku, jednak w połowie czerwca 2011 r. w Operze i Filharmonii podlaskiej w Białymstoku odbyła się uroczysta gala uświetniająca to wydarzenie.

REKLAMA
Pamiątkowe zdjęcie z wszystkimi kontrahentami, których nagrodzono statuetkami z okazji 25-lecia AC S.A.gazeo.plPamiątkowe zdjęcie z wszystkimi kontrahentami, których nagrodzono statuetkami z okazji 25-lecia AC S.A.


Impreza podsumowująca 25 lat rozwoju firmy AC S.A. rozpoczęła się od przedstawienia historii rozwoju, planów na przyszłość oraz pozycji jaką firma osiągnęła przez te lata. W dalszej części uhonorowano okolicznościowymi statuetkami zgromadzonych na sali kontrahentów AC S.A z Polski i zagranicy.

Po części oficjalnej odbył się uroczysty koncert „W 70 minut dookoła świata”, w którym orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej pod dyrekcją Zbigniewa Górnego wykonywała światowe i polskie przeboje muzyki rozrywkowej i filmowej. Występ uświetnili także znakomici wokaliści: Beata Rybotycka oraz Jacek Wójcicki.

Trwający do późnych godzin wieczornych bankiet zakończył oficjalne obchody 25 lecia AC S.A.

Redakcja gazeo.pl życzy wszystkim pracownikom, Zarządowi, Radzie Nadzorczej kolejnych lat dynamicznego rozwoju, który będziemy przedstawiać czytelnikom na wirtualnych „łamach” naszego portalu.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Piotr Złoty
źródło: Informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.