REKLAMA
06.05.2011

Argus European Autogas - jeszcze miesiąc

Im bliżej do autogazowej konferencji w Düsseldorfie, tym więcej szczegółów ujawniają organizatorzy. Ogłoszono listę prelegentów, lokalizację wydarzenia i szczegółowy program dwudniowej imprezy. Czas ucieka, więc być może warto zarezerwować miejsce?
REKLAMA

Im bliżej do autogazowej konferencji w Düsseldorfie, tym więcej szczegółów ujawniają organizatorzy. Ogłoszono listę prelegentów, lokalizację wydarzenia i szczegółowy program dwudniowej imprezy. Czas ucieka, więc być może warto zarezerwować miejsce?

Argus European Autogasfot. gazeo.plArgus European Autogas

Spotkanie ma iście światowy rozmach. Widać to po nazwiskach zaproszonych mówców, wśród których nie brakuje tuzów branży LPG, głównie na Starym Kontynencie, ale nie tylko. Zobaczyć i wysłuchać będzie można m. in. Arnauda Duvielguerbigny’ego z AEGPL (Europejskiej Organizacji Gazu Płynnego), który w swoim wystąpieniu poruszy kwestię roli rządów krajowych i regulacji podatkowych w kształtowaniu rynku autogazu, Davida Tylera z WLPGA (Światowej Organizacji Gazu Płynnego), który przedstawi plan światowego lobbingu na rzecz LPG, przedstawiciela DVFG (Niemieckiej Organizacji Gazu Płynnego), który przedstawi sytuację swego rodzimego rynku, jednego z najszybciej rozwijających się w Europie i na świecie, Suyasha Gupty z Indian Autogas Coalition czy Ercümenta Polata z tureckiej firmy Aygaz, którzy przybliżą uczestnikom realia, odpowiednio, Indii oraz Turcji - największego obecnie rynku autogazu na świecie.

Nie zabraknie także wiedzy technicznej. Drugiego dnia Bart van Aerle, przedstawiciel holenderskiej firmy Prins, zaprezentuje możliwości zastosowania LPG w autobusach, a Hans-Peter Kahland z IAV (Ingenieurgesellschaft Auto und Verkehr - dostawca rozwiązań inżynieryjnych dla przemysłu motoryzacyjnego) omówi plany i możliwości wprowadzenia nowych modeli samochodów na rynek przez największe koncerny w najbliższych latach. Odbędzie się również prelekcja na temat autogazu jako paliwa dla flot ambulansów w Hiszpanii. Dyskusji poddane zostaną także kwestie rozwoju technologicznego samochodowych instalacji gazowych oraz emisji spalin przez pojazdy zasilane LPG oraz roli tego paliwa w ograniczeniu zanieczyszczenia powietrza np. cząstkami stałymi (sadzą). W przerwach pomiędzy wystąpieniami możliwa będzie wymiana myśli i spostrzeżeń bezpośrednio z prelegentami i słuchaczami. Czy takie wydarzenie można przegapić? Tych, którzy nie zdołają dotrzeć do hotelu i centrum konferencyjnego Meliá Düsseldorf, z góry zapraszamy do lektury relacji Gazeo.pl.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: argusautogas.comgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.