REKLAMA
01.04.2010

Dementi, czyli pomarzyć dobra rzecz

Z przykrością ogłaszamy, że opublikowana przez nas 1 kwietnia wiadomość o zniesieniu opłat za parkowanie dla samochodów napędzanych gazem i stopniowym wycofywaniu pojazdów miejskich o napędzie dieslowskim była tylko primaaprilisowym żartem. Nie traćmy jednak wiary - może kiedyś te pobożne życzenia się spełnią.

REKLAMA
dziś jeszcze takich znaków w Polsce nie ma, od 1 stycznia 2011 niestety również ich nie będzie, ale nic nie trwa wiecznie, więc...Mercedes-Benzdziś jeszcze takich znaków w Polsce nie ma, od 1 stycznia 2011 niestety również ich nie będzie, ale nic nie trwa wiecznie, więc...


Przygotowując nasz „wkręt”, byliśmy sami zaskoczeni, jak łatwo jest stworzyć ogólne założenia do ustawy promującej kierowców jeżdżących autami na LPG i CNG. Oczywiście, cały towarzyszący pisaniu ustawy proces legislacyjny to w porównaniu z kreśleniem zmyślonych ram niewątpliwie droga przez mękę, ale i tak zdumiało nas, że podstawowe postanowienia mieliśmy gotowe w ok. 5 minut. Gdyby politycy mieli ochotę się nimi zająć, chętnie odstąpimy!

Przepraszamy wszystkich, którzy dali się nabrać i już narobili sobie nadziei, a teraz muszą obejść się smakiem. Gratulujemy tym, którzy wywęszyli „podpuchę”, choć pewnie nie było to szczególnie trudne - mimo że staraliśmy się nadać wiadomości pozory wiarygodności, takie doniesienia brzmią w naszych realiach zbyt pięknie, by mogły być prawdziwe. Trudno, może kiedyś dożyjemy pięknego dnia, w którym powielimy swoją „kaczkę dziennikarską” bez cienia „ściemy”.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.