REKLAMA
24.06.2010

E-GIFT 2010, czyli gazem do Madrytu

Tegoroczna edycja projektu E-GIFT, który promuje LPG jako ekonomiczne i ekologiczne paliwo do napędu samochodów, rozwija swoją formułę. 22 września br. wyruszy z Warszawy Zielony Konwój LPG, czyli kolumna samochodów napędzanych autogazem.

REKLAMA
fot. gazeo.pl


Odwiedziwszy po drodze trzy miasta (Lublin, Katowice, Wrocław), konwój wyruszy do Madrytu, gdzie 28 września rozpoczyna się 23. Światowe Forum LPG i Światowy Kongres AEGPL 2010. Podczas krajowej części E-GIFT-u, w każdym z miast zorganizowane zostaną konferencje pod wspólnym hasłem „LPG - z myślą o środowisku i z korzyścią dla biznesu”. W dalszą drogę do Madrytu, podzielony Zielony Konwój wyruszy dwiema drogami: północną - przez Niemcy, Holandię, Belgię, Francję - oraz południową - przez Niemcy, Austrię, Włochy i Francję.

 

Dogodnymi okazjami do wymiany doświadczeń ze środowiskami branży LPG z innych krajów będą dwie konferencje zorganizowane w Maastricht i w Mediolanie. E-GIFT zakończy się wystawą pojazdów biorących udział w Zielnym Konwoju podczas Światowego Forum LPG. Patronat medialny nad projektem E-GIFT 2010 objęło Gazeo.pl. Nasi dziennikarze przejadą cała trasę konwoju, relacjonując to wydarzenie na bieżąco.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Wojciech Mackiewicz
źródło: E-GIFTgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.