REKLAMA
26.07.2010

E-GIFT w odświeżonej formule

Trwają przygotowania do drugiej edycji E-GIFT. Ten ciekawy projekt, promujący LPG jako ekonomiczne i przyjazne ekologicznie paliwo, rozpocznie się 22 września 2010 w Warszawie. Konwój samochodów zasilanych LPG pojedzie trasą ze stolicy przez Lublin, Kraków i Wrocław aż do Madrytu. To właśnie tam, 28 września, rozpocznie się 23. Światowe Forum LPG.

REKLAMA
fot. gazeo.pl


Jak dotąd, udział w Zielonym Konwoju LPG, obok polskich uczestników, potwierdziły także załogi z Litwy, Rosji, Niemiec i Włoch. Oprócz tradycyjnych konferencji tematycznych, które odbędą się w trakcie E-GIFT-u oraz wystaw samochodów na gaz, organizatorzy przewidują m. in. możliwość skorzystania z porad ekspertów oraz przeprowadzenie konkursów z nagrodami nie tylko dla uczestników konwoju, ale także dla obecnych i potencjalnych użytkowników LPG.

Tegoroczne przedsięwzięcie wzbogacone zostanie o nowe elementy, które przedstawione zostaną dziennikarzom podczas specjalnego spotkania promującego projekt E-GIFT.

O swoich doświadczeniach z autogazem opowiadać będzie m. in. Katarzyna Frendl, dziennikarka zajmująca się od wielu lat motoryzacją. Przedstawione zostaną również wyniki badań agencji badawczej Pentor Research International dotyczących rynku LPG w Polsce.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Wojciech Mackiewicz
źródło: E-GIFTgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.