REKLAMA
27.08.2009

Eko Alma sp. z o. o. zmienia nazwę na Verda

Co za dużo, to niezdrowo - przekonała się o tym radwanicka firma Eko Alma, która po rozpadzie przekształciła się w dwa niezależne przedsiębiorstwa, dzielące nadal wspólną nazwę. Jedno było wprawdzie spółką jawną, a drugie z ograniczoną odpowiedzialnością, ale i tak notorycznie je mylono. Z tym już koniec.

REKLAMA
logo firmyVerdalogo firmy


Eko Alma to Eko Alma - z takiego założenia wychodziło widocznie wiele osób, ponieważ zarówno klienci, jak i urzędnicy często nie odróżniali jednej firmy od drugiej. Tym bardziej, że obie mieszczą się w tym samym budynku! Postanowiono położyć temu kres i dlatego Eko Alma - dystrybutor produktów MTM i Zavoli - poprzez zmianę nazwy na Verda odcina się od Eko Almy - producenta systemu ESGI. Bardzo słuszny krok, aż szkoda, że podjęty dopiero teraz!

W ślad za stworzeniem nowej marki poszła przebudowa strony internetowej, która zyskała teraz świeższy, bardziej przejrzysty wygląd. Nie zmienił się jednak jej adres, podobnie jak podstawowe dane firmy, takie jak NIP, KRS, adres, numer konta bankowego czy numery telefonów. Klienci od dawna z nią współpracujący nie będą musieli więc uaktualniać wpisów w kalendarzach, komórkach czy komputerach - wystarczy, że w miejsce dawnej, mylącej nazwy, wpiszą nową, niepowtarzalną.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: Verda sp. z o. o.gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.