REKLAMA
19.09.2011

Fiat z instalacją gazową gratis

Kolejna marka wprowadza atrakcyjne promocje na swoje samochody, które zawierają także wliczoną w cenę pojazdu instalację gazową. Obecny od 90 lat w Polsce Fiat m. in. w ten właśnie sposób świętuje swój jubileusz.
REKLAMA

Dziewięćdziesięciolecie trzeba uczcić, jednak promocje Fiata zbiegają się w czasie z systematycznym spadkiem zainteresowania nowymi samochodami, co jest szczególnie widoczne wśród użytkowników indywidualnych. Według SAMAR w lipcu tylko 43,6% samochodów kupiły osoby prywatne, podczas gdy na początku roku (w styczniu 2011) wskaźnik ten wynosił 64%. Pokazuje to wyraźnie, że Polacy nie odczuwają podobnego do rządzących entuzjazmu odnośnie stanu naszej gospodarki. Jest to z pewnością związane również z cenami paliw silnikowych, z których najtańszym cały czas pozostaje autogaz. Z tego powodu wprowadzane przez producentów promocje są przede wszystkim nakierowane na samochody przystosowane do zasilania LPG.

Należy przypuszczać, że największym zainteresowaniem w promocji Fiata będą się cieszyć modele najpopularniejsze, do których z pewnością należy PandaFiatNależy przypuszczać, że największym zainteresowaniem w promocji Fiata będą się cieszyć modele najpopularniejsze, do których z pewnością należy Panda


Koncernem, który wpisuje się w ten trend jest Fiat. Firma oferuje montaż instalacji gazowej w cenie samochodu. Promocją „instalacja LPG gratis” są objęte najbardziej popularne modele: Panda, Grande Punto, Punto Evo, Linea, Qubo i Bravo. Można w nich bezpłatnie zamontować instalację gazową Tartarini, która jest objęta 2-letnią gwarancją producenta. Są to samochody z silnikami Euro 5, wymagają zatem systemów sekwencyjnego wtrysku gazu.

Przy zakupie wymienionych modeli można liczyć na dodatkowy rabat ponieważ jest on wyższy niż koszt instalacji gazowej. Przykładowo dla Grande Punto wynosi on 5500 zł. Odliczając od tego koszty instalacji gazowej (3500 zł) pozostaje rabat wysokości 2000 zł.

Przygotowane na 90. rocznicę obecności na polskim rynku specjalne wersje Fiata Pandy i Fiata 500 wyróżniają się bogatym wyposażeniem i korzystnie skalkulowanymi cenami. Pandę, która powstała na bazie wersji My Life (klimatyzacja, radio CD z MP3) wyceniono 29 990 zł. Pięćsetka jest dokładnie o 10 000 zł droższa, a wyposażenie obejmuje elementy dostępne w wersji Pop (7 poduszek powietrznych, w tym kolanowa, radio CD z MP3, elektrycznie sterowane szyby oraz lusterka), którą wzbogacono o klimatyzację. Niestety promocja „instalacja LPG gratis” nie obejmuje tych modeli.

W okresie jubileuszowej promocji upustami objęte są również pozostałe modele Fiata.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Piotr Złoty
źródło: Fiat, SAMARgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.