REKLAMA
13.11.2009

Forum Dyskusyjne "O systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw, biopaliw, LPG i CNG"

24 listopada w warszawskim Centrum Bankowo-Finansowym Nowy Świat odbędzie się, organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych, spotkanie poświęcone zagadnieniom jakości paliw dostępnych na naszym rynku. Choć sytuacja sukcesywnie się poprawia, warto nadal rozmawiać, by utrzymać tendencję wzrostową.

REKLAMA
logo Forum DyskusyjnegoPIPPlogo Forum Dyskusyjnego


Według informacji Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, jakość LPG w Polsce systematycznie rośnie i jest już lepsza, niż tradycyjnych paliw ciekłych. Jeżeli jednak przyjmiemy to za pewnik i spoczniemy na laurach, nie potrwa to długo. Poza tym, informacje o jakości sprzedawanego u nas CNG są szczątkowe, a więc warto skorzystać z okazji, by uzupełnić swoją wiedzę w tym zakresie.

Poza kontrolą zgodności paliw gazowych z obowiązującymi normami, omawiane będą także kwestie związane z biopaliwami takimi jak B20, B100 i E85. Te są nadal postrzegane jako nowości, a ich udział w rynku jest niewielki, ale drzemie w nich pokaźny potencjał, a więc z pewnością zasługują na uwagę. Szczegółowy, choć na razie wstępny program Forum oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie organizatora.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: PIPPgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.