REKLAMA
14.07.2010

GasShow 2011

Powodzenie pierwszej edycji Międzynarodowych Targów LPG&CNG Show w lutym 2010 r. spowodowało, że organizatorzy nie tylko zmienili nazwę imprezy na „GasShow”, która rozszerzyła grono zainteresowanych, ale bardzo intensywnie pracują nad jeszcze ciekawszą formułą imprezy. Przyszłoroczna edycja GasShow 2011 będzie, wg zapowiedzi organizatorów, wydarzeniem jeszcze większym i z licznymi wydarzeniami towarzyszącymi. Przygotowaniom będzie towarzyszyć będzie intensywna kampania informacyjna i reklamowa.

REKLAMA
fot. gazeo.pl


Przyszłoroczne targi wzbogacą się m. in. o Kongres LPG & CNG 2011, poświęcony najbardziej aktualnym wyzwaniom, przed którymi stoi sektor LPG i CNG w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Aby zapewnić wysoki poziom merytoryczny kongresu, nawiązano współpracę z portalem branżowym e-petrol.pl, którego eksperci przygotują i poprowadzą spotkanie.

Podczas GasShow 2011 zorganizowana zostanie również Strefa Nowoczesnego Warsztatu - tematyczna wystawa firm zajmujących się zaopatrzeniem, wyposażeniem i usługami dla warsztatów samochodowych. Podczas targów przyznane zostaną po raz drugi Nagrody INPRO dla najbardziej interesujących i nowatorskich rozwiązań i produktów prezentowanych podczas targów.

Dobrą prognozą dla GasShow 2011 są pierwsze formalne zgłoszenia udziału nadesłane przez firmy z branży LPG. Gazeo.pl na bieżąco relacjonować będzie przygotowania do targów i przebieg imprezy.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Wojciech Mackiewicz
źródło: gasshow.plgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.