REKLAMA
10.01.2011

GasShow 2011: Wystawcy zagraniczni

Na dwa miesiące przed inauguracja Międzynarodowych Targów GasShow 2011, lista wystawców, którzy potwierdzili swój udział, jest o ponad połowę dłuższa niż w zeszłym roku i osiągnęła 90 pozycji.
REKLAMA
fot. gazeo.pl

Na dwa miesiące przed inauguracja Międzynarodowych Targów GasShow 2011, lista wystawców, którzy potwierdzili swój udział, jest o ponad połowę dłuższa niż w zeszłym roku i osiągnęła 90 pozycji. Po zeszłorocznym sukcesie, targi nie tylko umocniły swoją pozycję w krajowej branży autogazu, ale także zostały zauważone i docenione przez zagranicznych producentów. Tegoroczna edycja zachęciła do udziału już prawie 30 zagranicznych wystawców - z UE i egzotycznych dla nas zakątków świata.

Rozmach, dobrą atmosferę i drzemiący w GasShow potencjał przyciągnięcia choć części z ponad 2 mln rynku użytkowników autogazu dostrzegli wystawcy i zwiedzający. Reszty dokonała niezawodna poczta pantoflowa. Wśród zagranicznych wystawców widoczne będą firmy włoskie, holenderskie czy tureckie.

Targi LPG&CNG Show 2010 Gazeo.plTargi LPG&CNG Show 2010

Producenci włoscy są doskonale znani na naszym rynku - część z nich założyła własne filie, inni znaleźli lokalnych przedstawicieli. Zwiedzając targi spotkać będzie można produkty opatrzone logotypami największych: Landi Renzo, Lovato, MED, Stefanelli czy Tartarini. Bardzo dynamiczny i ekspansywny rynek turecki reprezentować będą m. in. firmy Tugra Makina (producent zbiorników LPG), Aritas (branża LNG), Aldesa Autogas Equipments czy Atiker (producenci instalacji LPG i CNG). Obecność swoich produktów na targach deklaruje jeden z najbardziej renomowanych producentów holenderskich i europejskich, firma Vialle. Być może będzie to własne, firmowe stoisko lub polskie przedstawicielstwo. Miejmy nadzieję, że zwiedzający będą mogli zobaczyć najnowsze osiągnięcia holenderskich konstruktorów: systemy LPG do silników z wtryskiem bezpośrednim.

Na GasShow nie zabraknie także firm m. in. z Niemiec (ERC), Litwy (Euro Gas Service), Bułgarii (Fobos, Memtex) czy Norwegii (Ragasco). Swoją obecność na targach potwierdziła także firma Motonic Corporation (instalacje LPG), która reprezentować będzie największy na świecie rynek autogazu - Koreę Południową. Z całą pewnością zestawienie z producentami europejskimi wypadnie bardzo ciekawie. Organizatorzy otrzymali także potwierdzenie uczestnictwa firmy Flashlube z Australii.

Lista firm, które zdecydowały się wziąć udział w targach, ciągle się wydłuża i wszystko wskazuje na to, że GasShow nad którym Gazeo.pl objęło główny patronat medialny, zgromadzi rekordową liczbę wystawców branży LPG.

Międzynarodowe Targi GasShow 2011 odbędą się w dniach 11-12 marca,w godzinach 9.00 - 17.00, w hali warszawskiego Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Wojciech Mackiewicz
źródło: ECP Communicationsgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.