REKLAMA
02.01.2012

GasShow 2012 - będzie ścisk!

Największe targi branżowe w tej części świata dopiero za dwa miesiące, a już dziś wiadomo, że hala Expo XXI zostanie w tym roku wypełniona po brzegi. Lista wystawców została już niemal zamknięta, ponieważ do dyspozycji firm chcących zaprezentować swoją ofertę pozostały tylko dwa wolne stoiska. Warto zacząć trenować zwiedzanie targów w warunkach tłoku, np. jeżdżąc tramwajem w godzinach szczytu...
REKLAMA

Zanosi się na istne oblężenie! Targi GasShow (pierwotnie jako LPG & CNG Show) od początku cieszą się popularnością wśród zwiedzających i zainteresowaniem wystawców, ale zapisów na stoiska w takim tempie jeszcze nie było. Kto przespał możliwość wczesnej rezerwacji niezbędnej połaci targowego parkietu, musi jak najprędzej podjąć decyzję, ponieważ za moment pozostanie mu tylko złorzeczenie i plucie sobie w brodę - ze skromnego grona 3 stanowisk wystawienniczych, wolnych jeszcze na początku roku, w ciągu kilku dni ubyło jedno, a więc bardzo niedługo prawdopodobnie wszystkie zostaną zajęte.

Co to wszystko oznacza? Dla zwiedzających - dużo atrakcji i poczucie zmęczonych nóg, ale i z pewnością dużej satysfakcji na koniec. Dla wystawców - więcej możliwości przedstawienia swojej oferty i nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Dla nas - więcej pracy podczas relacjonowania całego wydarzenia i jeszcze szczelniej wypełniony czas w obydwa targowe dni, ale i obszerniejsze, ciekawsze sprawozdanie dla naszych czytelników. Jak tak dalej pójdzie, może w którejś z kolejnych edycji tego ważnego na gazowej mapie wydarzenia konieczny będzie trzeci, prasowy dzień GasShow. Tym lepiej, bo świadczyłoby to tylko o coraz większym zainteresowaniu warszawską imprezą. Skupmy się jednak na bliższej przyszłości, czyli do zobaczenia w Expo XXI 7 i 8 marca 2012!

Międzynarodowe Targi GasShow 2012 objęte zostały patronatem medialnym portalu Gazeo.pl, który stał się głównym patronem medialnym imprezy.

Targi GasShow 2012 odbędą się w dniach 7-8 marca 2012 roku, kolejny raz na parkiecie gościnnej hali Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Do tej pory targi odbywały się w piątki i soboty, lecz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zwiedzających, przyszłoroczna edycja zorganizowana zostanie w środę i czwartek, co dla wielu gości będzie znacznym ułatwieniem.

Targi otwarte będą w godz. 9-17, wstęp jest bezpłatny.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: ECP Communicationsgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.