REKLAMA
Zamknij
Następne zdjęcie
Cała galeria
1 z 9
Nie wszyscy odkrywają karty od razu - na jednym ze stoisk czeka na odsłonięcie tajemnicza premiera / fot. gazeo.pl poprzednie następne
07.03.2012

GasShow 2012 - bomba w górę!

FLESZ GasShow 2012 - bomba w górę! fot. gazeo.pl

Koniec odliczania – show czas zacząć! Po kilku miesiącach gorączkowych przygotowań i oczekiwania w napięciu, ruszyła największa w tej części świata impreza branży LPG, CNG i LNG. Pod jak zwykle gościnnym dachem Centrum Expo XXI zgromadzono wszystko to, co przemysł autogazowy ma w tej chwili najlepszego. Przeczytaj o naszych pierwszych wrażeniach!
REKLAMA

Jak co roku, nie brakuje premier. Trzymane w tajemnicy do ostatniej chwili produkty mogą wyjść z laboratoriów badawczych i na parkiecie GasShow pokazać się nareszcie w całej krasie, lśniąc pełnią blasku. Aby tym debiutantom dodać otuchy, nie brakuje naturalnie także rozwiązań sprawdzonych, którym błysk fleszy jest nieobcy i mają już co nieco obycia „towarzyskiego”. Tegoroczne nowości to zresztą nie tylko nowe pozycje w asortymencie znanych firm, ale również producenci i dystrybutorzy, którzy na warszawskich targach dotąd nie gościli. Witamy i mamy nadzieję, że to już na stałe.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, także i tym razem łatwo zauważyć wiodące tendencje w branży. Kolejni producenci przedstawiają własne pomysły na „gazyfikację” silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny oraz jednostek wysokoprężnych (diesli), wciąż rozwijają się także systemy konwencjonalne – głównie pod kątem jak najlepszej integracji z układami fabrycznymi pojazdów, m. in. diagnostyką pokładową (OBD i EOBD). Kto chciałby zobaczyć to wszystko na własne oczy, ma czas jeszcze dziś i jutro, pozostałych zaś zapraszamy do czytania naszych kolejnych relacji, w których stopniowo odsłonimy wszystkie nowości i niespodzianki GasShow 2012. Show must go on!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.