REKLAMA
Zamknij
Następne zdjęcie
Cała galeria
1 z 23
fot. gazeo.pl / poprzednie następne
07.03.2012

GasShow 2012 - dzień pierwszy w naszym obiektywie

FLESZ GasShow 2012 - dzień pierwszy w naszym obiektywie fot. gazeo.pl

Międędzynarodowe Targi GasShow potwierdzają, że są największą imprezą branży LPG/CNG w Polsce, a sądząc z rozmów prowadzonych w różnych językach są także jedną z najważniejszych w Europie.
REKLAMA

Duża frekwencja, pomimo organizacji targów w środku tygodnia, jest dowodem na to, że impreza cały czas się rozwija w dobrym kierunku i potrafi ściągnąć wielu zwiedzających nawet w dzień powszedni. Liczne nowości przygotowane przez krajowych i zagranicznych dostawców świadczą o dobrej kondycji naszej branży, co z pewnością jest powodem do dumy. Polska jest cały czas jednym z wiodących rynków w branży LPG w skali światowej.

Sądząc po ekspozycji, szczególnie zgromadzonych na zewnątrz pojazdach, coraz większą część krajowego rynku LPG zaczyna zajmować ciężki transport. Systemy zasilania do silników Diesla oferuje coraz więcej firm. Co ciekawe zaczynają one ewoluować i często nie są już zwykłymi systemami dotrysku gazu do układu dolotowego.

Bardzo ciekawie prezentuje się również ekspozycja wyposażenia warsztatowego. Warsztaty mają świadomość posiadania specjalistycznego wyposażenia, aby konkurować na rynku i przeznaczają na to spore środki.

Zaprezentowała się także branża CNG, która w Polsce nie jest silnie reprezentowana. Z pewnością jednak tkwi w niej olbrzymi potencjał i tylko kwestią czasu pozostaje kiedy zacznie się ona prężniej rozwijać.

Zapraszamy do obejrzenia GasShow 2012 okiem naszego reportera!

Więcej szczegółów już w poniedziałek w obszernej relacji z GasShow 2012.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Piotr Złoty
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.