REKLAMA
05.12.2011

GasShow 2012 - nowe firmy na parkiecie

W zbliżającej się kolejnej edycji branżowych targów GasShow w warszawskim Centrum Expo XXI wezmą udział praktycznie wszyscy wystawcy znani z poprzednich lat - najwidoczniej klimat imprezy im odpowiada. Z każdym rokiem do GasShow przekonują się jednak także firmy, których dotąd w Warszawie nie było. Przedstawiamy listę tegorocznych debiutantów!
REKLAMA

Wśród wystawców, dla których edycja 2012 jest pierwszą okazją do udziału w GasShow, można znaleźć zarówno znane już marki, jak i takie, które dopiero budują swoją rozpoznawalność i pozycję rynkową. Wśród tych pierwszych należy wymienić firmy Rail - producenta popularnych listew wtryskiwaczy gazowych, zaworów oraz akcesoriów i zestawów naprawczych - oraz RAM Regulators - producenta reduktorów i regulatorów ciśnienia do LPG i CNG. W 2012 r. przygodę z warszawskim wydarzeniem branżowym zaczynają także:
- Falcon LPG - producent m. in. pistoletów tankujących i dystrybutorów LPG (Turcja),
- Sam Celik LPG Auto Tanks - producent zbiorników LPG, w tym samochodowych (Turcja),
- Chart Ferox - producent zbiorników o dużych pojemnościach i systemów LNG, część amerykańskiego koncernu Chart Industries (Czechy),
- Seifert & Skinner - producent kompozytowych butli LPG (Belgia/USA),
- EVAS - producent zbiorników LPG, w tym samochodowych (Turcja),
- CE Electro (Włochy).

Mamy nadzieję, że nowe firmy zagrzeją miejsce na GasShow na dłużej i będą regularnie wracać w gościnne progi Expo XXI w kolejnych latach. Bo że będą następne odsłony tego znaczącego wydarzenia, nie mamy najmniejszych wątpliwości!

Międzynarodowe Targi GasShow 2012 objęte zostały patronatem medialnym portalu Gazeo.pl, który stał się głównym patronem medialnym imprezy.

Targi GasShow 2012 odbędą się w dniach 7-8 marca 2012 roku, kolejny raz na parkiecie gościnnej hali Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Do tej pory targi odbywały się w piątki i soboty, lecz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zwiedzających, przyszłoroczna edycja zorganizowana zostanie w środę i czwartek, co dla wielu gości będzie znacznym ułatwieniem.

Targi otwarte będą w godz. 9-17, wstęp jest bezpłatny.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Wojciech Mackiewicz
źródło: ECP Communicationsgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.