REKLAMA
23.06.2014

GasShow 2015 - 120 argumentów na "tak"

Jeszcze nie opadły wszystkie emocje po tegorocznej edycji GasShow – największych w naszej części świata targach branży LPG/CNG/LNG – a już organizatorzy zapraszają do udziału w kolejnej. Pierwsi wystawcy już zarezerwowali stoiska, a w sumie ma ich tym razem być 120.
REKLAMA
Logo GasShow 2015fot. GasShowTytuł zdjęcia

Na 9 miesięcy przed rozpoczęciem GasShow 2015 20% stoisk zostało już zarezerwowanych. Kto się tak pospieszył? Jak łatwo przewidzieć, największe firmy polskie i zagraniczne, które nie chcą, by ktokolwiek ubiegł je w wyścigu po najbardziej atrakcyjne lokalizacje. Kilku „dużych” nazw jeszcze brakuje, ale z pewnością wkrótce dołączą do listy obecności.

Organizatorzy mają kilka nowych pomysłów na zachęcenie wystawców i zwiedzających. Jakich? Części wystawienniczej będzie towarzyszyć dwudniowa konferencja, pojawi się także strefa German Link 2015. A i to nie wszystko. Nagrody INPRO zostaną przyznane według nowych zasad (szczegółów na razie nie podano), odbędzie się także tradycyjne afterparty (wieczorem pierwszego dnia). Czas na te wszystkie atrakcje należy rezerwować w dniach 11-12 marca 2015 r. Jak co roku, gazeo.pl będzie partnerem medialnym całego wydarzenia.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: GasShow 2015gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.