REKLAMA
19.12.2014

GasShow 2015 już za kwartał

Już tylko 3 miesiące dzielą nas od największego wydarzenia branży autogazu: Międzynarodowych Targów GasShow 2015. O tym, jak wyglądają przygotowania do imprezy oraz na co liczyć mogą wystawcy i zwiedzający, rozmawiamy z Robertem Łapińskim, pomysłodawcą i organizatorem GasShow.
REKLAMA
Logo GasShow 2015fot. GasShow Logo GasShow 2015

gazeo.pl: Początek targów już za trzy miesiące. Co zostało już przygotowane?
Robert Łapiński, Idea Ahead: Spoglądam w kalendarz i po odliczeniu czasu świątecznego, w tym roku wyjątkowo przychylnego osobom, które planują dłuższy odpoczynek, to dla nas zostały niecałe dwa miesiące... Jesteśmy już właściwie gotowi na przyjęcie wystawców i gości.

Czy hala jest już zapełniona?
W 80 procentach. Są jeszcze ostatnie wolne stoiska, prowadzimy jeszcze szereg rozmów z firmami, które dołączą do grona wystawców, ale znakomita większość już zdążyła potwierdzić swój udział w targach i wybrać lokalizację.

Czy wielkość stoisk będzie równie imponująca jak w zeszłym roku?
Wygląda na to, że wystawcy w tym zakresie znów nas nie zawiodą i przygotują dla gości masę atrakcji, na które złoży się też oryginalna aranżacja powierzchni wystawienniczych. Będziemy chcieli tym razem w sposób szczególny uhonorować tych wystawców, którzy zrobią to najlepiej.

Jak dopisują wystawcy? Ile jest wystawców z kraju, a ilu z zagranicy?
Te statystyki z grubsza pozostają na niezmienionym poziomie. Około 40 proc. firm przyjeżdża do nas z zagranicy, podobnie jak w latach ubiegłych pojawiają się firmy, które wystawią się w Polsce po raz pierwszy.

Zwiedzanie targów jest bezpłatne, trzeba jednak zarejestrować się. Dlaczego?
Darmowy wstęp na targi dla gości to podstawa naszej imprezy, dla zwiedzających nie stawiamy żadnej bariery. A rejestracja służy usprawnieniu komunikacji z gośćmi. Podczas nadchodzącej edycji będą też wydarzenia towarzyszące, w ten sposób po prostu uda się nam skutecznie informować gości targowych o interesujących ich wydarzeniach w trakcie imprezy.

Czy nie spowoduje to kolejek przed wejściem?
Nie ma takiej obawy, rejestrować się można już od miesiąca on-line.

Do rozpoczęcia targów czasu coraz mniej. Co jest jeszcze do zrobienia?
Jeżeli chodzi o przygotowania, wchodzimy w etap najbardziej intensywny. Przed nami i wystawcami uzgodnienie szczegółów zabudowy, warunków technicznych, zatrudnienie podwykonawców. Naprawdę dużo czasochłonnej pracy, której nie widać, ale która determinuje to, jak przebiegnie sama impreza. Najważniejsi są w tym wszystkich oczywiście nasi wystawcy i im teraz poświęcamy najwięcej czasu i uwagi.

Czekamy zatem na więcej wiadomości.
Dziękuję za rozmowę.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: wywiad własnygazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.