REKLAMA
Zamknij
Następne zdjęcie
Cała galeria
1 z 70
fot. gazeo.pl / Absolutna nowość GasShow 2016 - niewidzialne produkty Alkan Gas Equipment poprzednie następne
11.04.2016

GasShow 2016 - do popatrzenia

FLESZ GasShow 2016 - do popatrzenia fot. gazeo.pl

Kolejna edycja targów GasShow przeszła do historii, ale dzięki nam będzie nie tylko wspomnieniem – relacje gazeo.pl pozwolą przeżyć to wydarzenie jeszcze wielokrotnie. Nim jednak zaproponujemy Wam obszerne sprawozdanie do poczytania, dziś wersja dla nacieszenia oczu.
REKLAMA
Samochody GasShow 2016fot. gazeo.plSamochodom GasShow 2016 poświęcimy w odpowiedniej chwili osobną galerię...

GasShow to jedna z ostatnich imprez tego typu – nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Jeżeli jakieś targi miałyby się z nią równać, to chyba tylko Gas Turkey, ale w Stambule widać wyraźnie, że cała branża przeniosła się do Warszawy, zostawiając po sobie tylko niedobitki. W Expo XXI w tym roku też wprawdzie było mniej tłoczno niż w latach ubiegłych, ale wcale nie dlatego, że konkurencyjna wystawa „podebrała” chętnych do zaprezentowania swoich ofert. Więcej na ten temat napiszemy w pełnej relacji z targowego parkietu, a teraz już bez zbędnych wstępów zapraszamy do zwiedzania naszej galerii zdjęć. Dziś będzie dosyć ogólnie, bardziej szczegółowe spojrzenie przedstawimy w środę.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: relacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.