REKLAMA
08.04.2016

GasShow 2016 - gra rozpoczęta!

To już nie jest kwestia miesięcy, tygodni, dni ani nawet godzin - targi GasShow 2016 już trwają! Jeżeli w lokalnym warsztacie nikt nie odbiera telefonu, a producent instalacji LPG nie odpowiada na maile, nic dziwnego - wszyscy są tu!
REKLAMA
GasShow 2016fot. gazeo.plGasShow 2016

W branży LPG/CNG/LNG w Polsce (ale nie tylko) rok nie zaczyna się 1 stycznia i nie kończy 31 grudnia - kalendarz sektora gazowego kręci się wokół terminu organizacji GasShow. Producenci kompletnych systemów i komponentów czy dostawcy usług i rozwiązań niechętnie mówią o wszelkich nowościach aż do początku marca/kwietnia, kiedy to na parkiecie Expo XXI w Warszawie rozpoczyna się największa impreza tematyczna w naszym kraju i w ogóle w tej części świata.

Skoro targi już się zaczęły, ruszyła także lawina nowości i informacji, na które do tej pory obowiązywało embargo. Nasiąkamy tą wiedzą, notujemy detale i szczegółowo podzielimy się wszystkim, co zbierzemy w nadchodzących dniach i tygodniach. Gdybyśmy chcieli zrobić to teraz, ta informacja ukazałaby się wieczorem, a i tak w pośpiechu na pewno coś by nam umknęło. Obserwujcie jednak tą przestrzeń i w miarę możliwości przybywajcie na GasShow 2016. Gra rozpoczęta!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.